reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jazka bardzo ładnie sie trzymasz. Gratuluję. [emoji8]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Nie dziękuję ;) powiedział że lada moment I główka będzie w kanale rodnym. Aż nie wierzę w to że tyle wytrzymałam
 
reklama
Ja już jestem tak sfrustrowana tym wszystkim, że szkoda gadać i nic nie pomaga. Gowniara od samego początku ma swój plan na życie, że tak daje matce w kość [emoji49][emoji35]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Oj biedna Ty.
Tak to jest najpierw się człowiek martwi bo dziecku spieszy się na świat a to jeszcze nie pora, a później gdy czekamy z niecierpliwością nie chce się urodzić.
Jeszcze trochę i jak nic się nie ruszy to będą wywoływać.

Kindziorek, w którym tygodniu bo na jaką długość szyjki miałaś zakładany krążek?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się skrocila o 1,5 cm w ciągu 3 tygodni i tylko luteine dostałam [emoji54][emoji54] jednak co lekarz to opinia [emoji14]

hchylhb820bsn4sa.png
 
reklama
Pierwsza ciąża tez skracajaca szyjka. Jak bylo wczesniej to nie wiem bo w miedzyczasie lekarza zmienilam. Mala byla bardzo nisko i co 30 min latalam siusiu a po założeniu krazka sie zdecydowanie poprawiło. Nawet teraz nie chodze tak często jak przed krazkiem.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry