reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oj biedne dziewczynki jesteście w tych szpitalach, serdecznie Wam współczuję. Teraz mimo, że jestem w domu to odliczam każdy dzień do przodu. Dziękuję za każdy dzień i proszę o następny w 2paku, bo już tak niewiele zostało ;).
Morfologia chyba ok, anemii nie ma, krwinki czerwone ciut poniżej, mocz ok. Już niedługo...
Dobrej nocki dziewczynki i do juterka.
 
U mnie vanish do dywanów zadziałał jak miałam podobny problem. Kupiłam w sprayu, popsikalam, zostawiłam na 5 minut, potem zmyłam- marchewkowe zupki tez najlepiej po tym schodzą.
W koncu zapralam duza iloscia mydelka do odplamiania i zostawilam na jakis czas. Wiekszosc juz zeszla, ale delikatnie widac jeszcze. Maz ma jutro jakims srodkiem do prania tapicerki sie z tym rozprawic ostatecznie :) dziekuje za porady dziewczyny :)
 
Pozdrawiamy z Agatka :) dacie rade dziewczyny wytrwac do bezpiecznych terminow :) trzymam kciuki za Was :) a potem takie slodziaki beda z Wami :)
1495046246-aaaaaa.jpeg
 
Dzien dobry [emoji3]. Dziewczyny jakie slodziaki.... [emoji1] Z jednej strony chciałabym juz swoją kruszyne mieć przy sobie a z drugiej niech jeszcze posiedzi w tym brzuchu.
No i dzis wizyta z pobraniem gbs. Oby było bez zmian w porownaniu z poprzednia wizyta.

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Witajcie, nowy dzień i nowe leżenie przede mna, cóż za cudowna perspektywa;)
Tyle leze, a już mie pamietam kiedy byłam wyspana. Tu się nie da wyspac, znowu po 5 obudziło mnie tłuczenie i dźwięk wysypywanego do kontenera gruzu.
A poszłam spać po 23 bo się pod naszym oknem kontener z gruzem palił, ktoś fajka pewnie wrzucił. Takie atrakcje szpitalne:)
No nic, dzień się zaczyna i oby szybko minął, może dziś wreszcie zrobią mi usg:D
 
reklama
Do góry