reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia, nic mnie nie bolało. Ja 5 dni się nie załatwiałam i juz naprawdę dość miałam. Po włożeniu tego czopka po 15 minutach, normalnie bez problemu się udało. I następnego dnia już było ok ale tez ten lek mi odstawili, a u mnie to był powód bo ja to nie mam takich problemów nigdy.
A zanim te czopki spróbowałam to testowałam różne sposoby włącznie z ta lactuloza i nic nie pomagało. Te czopki działają miejscowo i w ogole nie przeczyszczaja. Spróbuj bo w naszej sytuacji to zaparcia chyba nie sa wskazane.
 
reklama
Marcysia, nic mnie nie bolało. Ja 5 dni się nie załatwiałam i juz naprawdę dość miałam. Po włożeniu tego czopka po 15 minutach, normalnie bez problemu się udało. I następnego dnia już było ok ale tez ten lek mi odstawili, a u mnie to był powód bo ja to nie mam takich problemów nigdy.
A zanim te czopki spróbowałam to testowałam różne sposoby włącznie z ta lactuloza i nic nie pomagało. Te czopki działają miejscowo i w ogole nie przeczyszczaja. Spróbuj bo w naszej sytuacji to zaparcia chyba nie sa wskazane.
Aga przypomnij proszę nazwe tych czopkow, bo nie pamiętam.
Dziękuję :-)
 
Marcysia,
to poczekaj na czopki, sama się nie zmuszaj bo wiesz, my nie możemy ;)
Jutro po czopkach dasz rade:)

A tymczasem kolejny dzień prawie za nami:)
Teraz oby przetrwac czwartek i piątek, weekend jakos zleci i kolejny tydzień do przodu :)
 
Padam dziewczyny dzisiaj juz. Za to jestem dumna wszystko gotowe . Mieszkanie lśni ( siostry mi okna pomyly , firanki zmienily ). Wyprawka ogarnieta jutro tylko staniki do karmienia musze kupic . Syndrom wicia gniazda zakonczony [emoji23][emoji23][emoji23] jutro mam ostatnie usg wiec sie doczekac nie moge z wrazenia i musze isc na wymaz gbs zrobic.
Nie moge uwiezyc ze jutro juz bede miec wedlug aplikacji 30 dni do porodu [emoji7][emoji7][emoji7] nie sadzilam ze tyle dotrwam .
 
reklama
Głównie rozmawiamy że współlokatorka, czytam artykuły w tel., oglądamy tewizorek, jutro mi mąż przywiezie książki dwie więc zacznę czytać. A w międzyczasie posiłki, wizyty i prysznic i jakoś tak dni mijaja

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry