reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aga nawet nie bedziesz wiedziała kiedy ci to minęło... Ja teraz tez patrzę na kalendarz a jutro zaczyna sie u mnie 33tc, u cb 29tc już. A pamiętam jqk w szpitalu mialam dopiero 26tc... Niby dni sie dluza ale z perspektywy czasu to juz niewiele nam zostało. Dotrwamy wszystkie, musimy;-)
 
@Justyna_maj2017 super że leki podziałały. Na wysokie ciśnienie szwagierce też lekarz kazał brać magnez, podobno jak masz niedobór to też może iść do góry. No i przede wszystkim spokój;-) ja wczoraj na wizycie to byłam wręcz zdziwiona bo wiadomo człowiek zestresowany co lekarz powie, jeszcze auto prowadzilam wiec cała droge na siedząco w jednej pozycji, a ide na usg i lekarz zaczyn mnie badac i pyta sie czy brzuszek miekki a ja mu mowie ze jak na mnie to nawet, nawet (czytaj napiety ale bez uczucia kamienia;-) a on mnie bada i mowi ze super ze miekki i az sie sama przy nim pomacałam:p ale ostatnio niepotrzebnych nerwów nie miałam więc odbilo sie to na mnie pozytywnie. Wiec tylko spokój nas uratuje:)
A tak w ogole witam was w nowy dzionek;);) jak samopoczucie? U mnie ok, dzusiaj kolejne usg ok 16 i sprawdzimy czy u innego lekarza też tak wychodzi. :hmm:
 
Ja powoli wychodzę z przeziębienia choć łatwo nie jest. Ciągle gardło boli i katar. Ciekawe czy to się jakoś odbije na szyjce choć teraz to już mi wszystko jedno. Ja od rana mam WKU. ....dzieciaki mają już wolne ale żeby pospali dłużej to nie. Od 7 kłótnie pod moimi drzwiami :/ i wiecie co na prawdę juz mi ciężko z brzuchem. Czasem w nocy to az nie mogę się przewrócić na drugi bok. Ale odhaczam sobie dni do następnej środy i namawiam malutka na współpracę.
 
Dzien doberek, jemy sniadanko i smigamy do lekarza. Zimnica na dworze ze oczuwala temp.jest 0 :szok: niby sloneczk sie przebija ale zludne.
I zaczynamy dzis 3idum paschalne i zaraz swieta i po swietach.
Milego dnia :)
 
Agata, to masz wesoło z tymi lobuziakami :)
Ja mialam dzisiaj o dziwo dobra noc, jakoś mniej mnie wszystko bolało. Mam wrażenie że chyba troszkę ruchu jakie miałam wczoraj wpłynęło na mnie dobrze, choć zazwyczaj ruch działa tak, że w nocy boli mnie wszystko bardziej.
U mnie dzisiaj pochmurno. W domu epidemia grupy żołądkowej. Ja już biorę profilaktycznie niforuksazyd, żeby broń Boże nie złapać tego świństwa, a malutkiemu daje profilaktycznie enterol probiotyk. Miłego dzionka kochane
 
Ja dziś pospałam do 8 co mi się chyba pierwszy raz zdarzylo w tej ciazy, normalnie to 5, 6 lub 7. Mój młody pojechał do babci na prawie całe ferie wielkanocne wiec mam ciszę i spokoj:) Pogoda paskudna, u was tez?

Agata, ja byłam w lutym dwa tygodnie chora, z kaszlem, kichaniem i katarem. Strasznie się bałam, ze to zaszkodzi na szyjkę i ze blizna bardziej mi się rozejdzie, bo naprawdę kaslalam suchym kaszlem co chwila, na zmianę z kichaniem. Nic się nie stało :)

Nina, to jest prawda prawdziwa, ze jak jest spokoj w nas to brzuch nie szaleje! U mnie wystarczy małe spięcie z kimś i już mam twardy jak kamień co chwila.

Justyna, a ty przed ciąża miałaś niskie ciśnienie czy zdarzało ci się wyzsze czasem?
 
reklama
Marcysia, ja zauważyłam, ze jak pochodzę, poruszam się to mniej mnie boli spojenie łonowe ale za to gorzej z brzuchem, napina sie bardziej i boli w okolicy blizny.

Trzymam kciuki żebyś nie złapała grypy żołądkowej ! Może tez enterol bierz dodatkowo.
 
Do góry