reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nina. Nie mecz się z tą zgaga. Możesz kupić bezpieczne tabletki. Calcium carbonate. Ja od pierwszej ciazy bralam na zgage, lekarz pozwolil brać właśnie z takim składem tabletki
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Dzisiaj noc mialam wyjatkowo spokojna :) wstawalam raz tylko do toalety. Wypoczelam wyjatkowo :) dzisiaj mi licznik pokazuje skonczony 37 tydzien :) a ginekolog 3 tygodnie temu dawala mi marne szanse :D musze dotrwac do przyszlego piatku to jej pokaze, ze sie da :D
Z rana zmierzylam cisnienie i mialam 125/86 :) nie musze brac tej tabletki :)

Aga ja przed ciaza mialam takie cisnienie 120-130/80-90 czyli niskie calkiem nie bylo, ale sie miescilo w normie.

Marcysia uwazaj bardzo na ta grype. Przed skorzystaniem z toalety umyj ja domestosem na wszelki wypadek, bo w ten sposob tez sie to chorobsko przenosi

Nina ja na zgage jak juz nie dawala mi zyc bralam Rennie. To w ciazy jest bezpieczne. Slyszalam, ze ranigastu nie mozna.
 
@AgaBabajaga to już moje trzecie przeziębienie w ciąży. Takie poważniejsze zapalenie zatok z ciągłym smarkanim i kichaniem miałam tuż przed wizyta na której się okazało ze szyjka za krótka wiec możliwe ze to jeszcze przyspieszyło trochę akcje.
A grypę żołądkową miałam w 4 mc i myślałam że ducha wyzionę... masakra..
Dbajcie o siebie dziewczyny!
@marcysia_mati wpisuj co jakiś czas na allegro i olx . Ja tez jestem w grupie mam na fb ale z mojego miasta. Często tam dziewczyny sprzedają rzeczy dla dzieci. Może jest jakaś ogólnopolska grupa? Albo Twoja lokalna.
Czekam dziś na BOUNTY jak na zbawienie :)
 
Hej dziewczyny :)

Dzisiaj noc mialam wyjatkowo spokojna :) wstawalam raz tylko do toalety. Wypoczelam wyjatkowo :) dzisiaj mi licznik pokazuje skonczony 37 tydzien :) a ginekolog 3 tygodnie temu dawala mi marne szanse :D musze dotrwac do przyszlego piatku to jej pokaze, ze sie da :D
Z rana zmierzylam cisnienie i mialam 125/86 :) nie musze brac tej tabletki :)

Aga ja przed ciaza mialam takie cisnienie 120-130/80-90 czyli niskie calkiem nie bylo, ale sie miescilo w normie.

Marcysia uwazaj bardzo na ta grype. Przed skorzystaniem z toalety umyj ja domestosem na wszelki wypadek, bo w ten sposob tez sie to chorobsko przenosi

Nina ja na zgage jak juz nie dawala mi zyc bralam Rennie. To w ciazy jest bezpieczne. Slyszalam, ze ranigastu nie mozna.
Justynka no to pięknie! Życzę spokojnych Świąt bez rewelacji :) I obyś wytrzymała jak najdłużej chcesz :)
 
Dziekuje Agatko :) ja Tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowia, bo wiem co przezywasz. Ja bylam 2 razy chora w trakcie ciazy, a ostatni raz 3 tygodnie temu to byla masakra. Przy kazdym wydmuchiwaniu nosa i kaszleniu balam sie, ze urodze i brzuch od tego napinania ciagle mnie bolal :(
 
I szczescie u mnie trwalo az 1 dzien. Juz wlasnie sie poplakalam, a maz ja zawsze zamiast mi dodac otuchy to jeszcze mnie opiepszyl!
Dziewczyny szyjka miekka mam lezec, dl trzyma i co z tego?! Lekarz chyba wszystkiego nie chcial mi powiedziec. Kazal duzo odpoczywac. Powiedzial tylko tyle, ze nie sztuka jest teraz urodzic wszczesniaka bo jest duzy i przezyje tylko zeby urodzic zdrowe, donoszone dziecko.
Ja myslalam ze luteina to utwardzi a tu guzik!
Do ktorego tyg.max.mozna brac luteine?
Kolezanka ktora jest polozna powiedziala, ze ona nie wierzy w to, zebym donosila do 40tyg.ciaze. Chcialabym jak najdluzej bo po cos te 40tyg.ciazy jest!
Zamierzalam isc do kosciola przez te 3 dni, ale nie ide.
Kazal mi cegly pod nogi i tylek podlozyc, zeby bylo wyzej wszystko nad brzuchem, ale skad mam to wziac? Ja spie na rozkladanym narozniku to niby jak? Zalamka!
 
reklama
Justyna 33.84

Przede wszystkim luz i spokoj! Podłoż sobie poduszkę pod tyłek czy jakiś koc. Będzie dobrze, większość dziewczyn tu na forum ma taki problem jak ty i większość rodzi w terminie!
A w którym tygodniu jesteś ? 32 chyba, tak? Dużo ci juz w każdym razie nie zostało, na pewno dotrwasz do bezpiecznego terminu:)
Ja luteinę nam brać do 34 tc. I nie słuchaj gadania koleżanek bo kazda kobieta jest inna i u każdej taka sytuacja może przebiegać inaczej.
Spokoj i leżenie działa cuda, naprawdę :)
 
Do góry