reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia, wiesz ta waga również może być wyższa niż 1100:) i oby tak było :)

A kiedy masz kolejna wizytę teraz?
I jak się czujesz po podróży?
 
reklama
Marcysia dobre wiesci, dobry lekarz to odpowiednie podejście i nie straszy niepotrzebnie. Dziewczyny dacie radę. Wage dziecka w brzuszku ciężko oszacować. Jest to średnia długości i wielkosci roznych kosci- nie musi dużo ważyć ale będzie długie i to wystarczy by błędnie oszacować wagę.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolejna wizyte mam 1 maja :)
W podróży ledwie wytrzymalam żeby nie wymiotowac. W ciazy mam chorobę lokomocyjna. Jak wróciłam to godzinę dochodzilam do siebie, ale na forum musiałam napisać hi hi
 
Marcysia, a twój lekarz pracuje w tym szpitalu, do którego masz iść ? To jest szpital, w którym takie maluszki ratują w razie czego?
Mój niestety pracuje w szpitalu gdzie przyjmują dopiero od 32 tc porody.
 
Ja kolejna wizyte mam na 26 kwietnia. Ja czułam po kopniakach że jest spory bo siła z jaką mnie czasem walnie zwiększyła się od jakiegoś czasu;-)
Wiadomo ze te wymiary to szacunkowe tylko ale mimo wszystko prawie 3 tyg do przodu to sporo, wg usg wiec wole jeszcze jutro sprawdzic zeby miec spokojna glowe na święta;-) dla mnie jest ważne że szyjka trzyma i że macica mi sie rozciąga i mały ma miejsce, bo przy dwurożności zdarza sie że macica nie ma możliwości bardziej sie rozciagnac a dziecko chce dalej rosnac i bywa poprostu zgniecione... Wiec dzisiaj jestem troszke spokojniejsza. Pan doktor powiedział żebysmy wytrzymali jeszcze chociaz trzy tygodnie, wiec cel juz mam obrany wytrzymac co najmniej do 3 maja;-)
W ciąży to człowiek ma wszystko... Opuchlizny, ciśnienia, bóle, skurcze, chociaz o chorobie lokomocyjnej w ciąży nie slyszalam. Nie mamy tylko okresu:D
 
No ja tez nie słyszałam o chorobie lokomocyjnej w ciazy :) a z tym okresem to różnie bywa, miałam koleżankę, która o ciazy dowiedziała się w 5 miesiącu bo miała cały czas normalny okres:szok:
Nina, a tobie pozwolą rodzic naturalnie przy tej dwunożności?
 
Aga. Moj lekarz jest ordynatodem w szpitalu polozniczym. Ratują tam wczeaniaczki.
Nina. Ja jako dziecko mialam chorobę lokomocyjna. Z upływem wieku choroba minęła, a teraz w ciazy wróciła. Co w siądę do auta to mnie nosi na wymioty.
 
Aga do tej pory nie wiem co z porodem. Siostra mojej mamy też ma dwuroznosc i dwojke dzieci urodzila naturalnie, pozniej tylko musiala miec czyszczenie bo byly dwa lozyska, tj jedno w rogu z dzieckiem a drugie w tym pustym rogu. U mnie poki co ten drugi rog jest pusty i nie widac lozyska. Ale lekarz nie chce mi odpowiedziec na pytanie czy moge naturalnie urodzic bo przy tej wadzie zazwyczaj jest cesarka... Chyba że sytuacja pozwoliłaby na porod naturalny no to wtedy sn, rozwarcie, skurcze, niezbyt duże dziecko... Chyba dopiero w dniu porody sie okaże co mnie czeka..
 
reklama
A tak w ogole to powiem wam, ze dziś to mam taki dzień, ze po prostu wściekła jestem na cała te sytuacje z moja blizna. Wkurza mnie to, ze przez takie cos, kompletnie nie z mojej winy, mam teraz tak bardzo przerąbane, zamiast sie cieszyć ciąża to ja w takim stresie muszę żyć ...i nie mogę uwierzyć, ze takiego pecha mam...może msm takiego dola przez brak słońca bo tu od rana leje... oby jutro juzcdlince było bo jakiejś poważnej deprechy dostanę
 
Do góry