reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agulaa1. Tez wszystkie schematy żywienia są tylko na wzór. Ja mojego od początku karmilam na żądanie, co faktycznie wychodziło na poczatku co mniej więcej trzy godziny. Czasem przerwy były krótsze a czasem dłuższe i jadł różne ilości za każdym razem. Nic się więc nie przejmuj. Kochana jak super że do domku jedziesz. W domku będzie Ci lepiej i raźniej. Wyslij foteczki z domu koniecznie jak Tymus leży w swoim lozeczku hi hi.
Kindziorek. Mam nadzieję że mój mąż się zmieni, że zda sobie sprawę że teraz my jesteśmy jego rodzina, a od mamy swojej musi odciąć pepowine.
A tak wogole to ja jestem ciekawa czy też taka będę mama jak moje synusie dorosną... :) hy hy
 
reklama
Ahh, no i przypomniało mi się, że jak dziecko dobrze sobie odbije to mniej ulewa. Agulaa1. Jeszxze możesz wypróbować butelkę przeciwkolkowa dr browns
 
Agulaa1, mojej siostry coreczka wymiotowala po kazdym i okazalo sie ze ma refluks. Wyladowala w szpitalu i dostala srodek na zageszczenie pokarmu mm. Wszystko trafilo do normy. Moze i Ty musisz przebadac Tymusia, a moze je za duzo po prostu?
 
Dziewczyny ja już po usg i badaniu ale w szpitalu u mojego doktorka, ale że jeszcze bakteria w wymazie to muszę na niego poczekać po receptę jak przyjdzie do poradni a akurat mu się porod trafił teraz i sobie czekam... Moja szyjka trzyma póki co, 2cm długości, a mały dzisiaj wyszedł na 34 tydzien... 2400 a mam dopiero 32 tydzien. Coś mi gigant rośnie;-) muszę umówić się jeszcze do jednego lekarza sprawdzić czy rzeczywiście mam takiego dorodnego malucha;-)
 
teraz go zaczelam karmic, jak chce. Myślę, ze w domu sobie latwiej wypracować rytm. Bo tu go nakarmię, odbije, ululam i przychodzi ktoś, a to do badania, a to rozebrać malucha, a to cos tam, wiec on juz biedak jest wyrwany ze stanu blogostanu i sie wkurza. Fajne jest yo, zw zaczyna juz byc bardziej kontaktowy, patrzy na mnie, uśmiecha sie, krzywi. A zmiany pieluchy nie cierpi. A w domu msze zacząć go triche bardziej wietrzyć, żeby pupy nie zaparzyć. Marcysia zdj wysle, bo z tel mi sie laduje, potem pokazuje, ze za duże :-/

butelki mam antykolkowe tommy tippie, kupiłam na razie 2 i zobaczymy, jak sie nie spr kupie dr brown
 
Dziewczyny ja już po usg i badaniu ale w szpitalu u mojego doktorka, ale że jeszcze bakteria w wymazie to muszę na niego poczekać po receptę jak przyjdzie do poradni a akurat mu się porod trafił teraz i sobie czekam... Moja szyjka trzyma póki co, 2cm długości, a mały dzisiaj wyszedł na 34 tydzien... 2400 a mam dopiero 32 tydzien. Coś mi gigant rośnie;-) muszę umówić się jeszcze do jednego lekarza sprawdzić czy rzeczywiście mam takiego dorodnego malucha;-)
Nina ja tez po usg i moj wazy 2254g i na ten sam tydz.wymiary ma co Twoj. Moze te czerwcowe chlopaki sa takie duze ;) musimy brac margines bledu pod uwage. Moj przybral na wadze w 2 tygodnie 0,6kg ;)
 
reklama
Agulaa1. Super. Dajesz sobie doskonale radę a tak się balas. Zresztą która mama nie boi się przed porodem :) W domku będzie Ci lepiej, nikt na Was nie będzie patrzyl i oceniał. Ehh jak fajnie że masz już Tymeczka przy sobie :)
 
Do góry