reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja po wizycie- jak bylo 2 tyg temu tak jest czyli macica podniesiona malutka nie uciska szyjki jak to wczesniej robila a szyjka 26 mm. Pessar trzyma ładnie. A funkcjonuję w miarę normalnie- niewielkie sprzątanie, drobne zakupy, jakis krotki spacer, no i oczywiscie gotowanie ale bez dźwigania.

Aga-bedzie dobrze. Te pierwsze emocje się wycisza i inaczej trochę podejdziesz.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaBabajaga ja Cie doskonale rozumiem, bo ja jestem urodzona pesymistka i fatalistka, po prostu starałam sie podejść racjonanie. Mi czasem, jak ktoś tak wylozy kawę na kawę, to mi latwiej wrocic do rzeczywistości. Propozycja zamieszkania z ginem wspaniala, a aparat usg, niechaj będzie glownym elementem wyposażenia na tej nowej wspaniej drodze życia ;)

kurde ja id dwóch dni non stop spie w ciągu dnia, w nocy oczywiście co chwila pobudka, sen, pobudka, sen, ale w ciągu dnia udaje mi sie zasnąć tak co chwile na 10/15 min. Cieszy mnie to niezmiernie. Mam plan na wyjście do tego sklepu po drugiej stronie i sie zbieram, jakbym do Zakopanego miala jechac. Normalnie sie boje jak szurnięta...
 
Agula, nie bój się, idź! Zawsze możesz zawrócić;) musisz sie powolutku rozkręcać ruchowo, poród przed toba w końcu. Fajnie, ze śpisz w dzień, mi to jakiś nie wychodzi...

i poszłam, bylam twarda! Jenyy jaki świat jest dziwny na zew. A jaka radość kupic kika rzeczy samemu po 3 msc. A jak teraz boli! Uhuhuuui! Aga powiem Ci, ze ten sen, to jak wybawienie teraz, bo czuje, jakbym siły odzyskiwała troszkę dzięki temu... Dlatego, tak do południa sobie nie żałuje i leze i podsypiam, jak tylko mi sie zachce. I tak w nocy nie śpię, wiec co sobie bede żałować ;)
 
Ja tez w ciagu dnia robie sobie drzemki. Dzisiaj zebralam sie i zamowilam do wyprawki kilka rzeczy z apteki w tym termometr bezdotykowy bo nie mialam jeszcze na stanie;-) zostaly do kupienia tylko pampersy, chusteczki nawilz., waciki i patyczki higien. I liste mam zamknieta;-) a musze sie wam pochwalic ze dzisiaj juz pożegnałam sie z praca na dobre, oddalam to co bylo sluzbowe i adios papa;-) co za ulga już nie patrzeć na to wszystko...
 
Ja tez w ciagu dnia robie sobie drzemki. Dzisiaj zebralam sie i zamowilam do wyprawki kilka rzeczy z apteki w tym termometr bezdotykowy bo nie mialam jeszcze na stanie;-) zostaly do kupienia tylko pampersy, chusteczki nawilz., waciki i patyczki higien. I liste mam zamknieta;-) a musze sie wam pochwalic ze dzisiaj juz pożegnałam sie z praca na dobre, oddalam to co bylo sluzbowe i adios papa;-) co za ulga już nie patrzeć na to wszystko...

Brawo Nina ;) ja termometru nie mam kurczę i aspiratora do nosa. Ale to juz chyba kupie, jak sie dziecie urodzi.
 
Hehe, brawo ja;-) i powiem wam ze mam ogromna satysfakcję z tego;-)
Ja wszystko zamowiłam w aptece gemini. Marcysia chyba też z niej korzystała. Ceny takich termometrow to mieli lepsze niz na allegro a przy okazji jeszcze wzielam magnez dla siebie bo tez tani, i masci dla maluszka i nawet cos z kosmetykow do kapieli, do smarowania bo duży wybor a ceny fajne. A pampersy i ta reszte to chyba w biedronce albo w rosmanie kupie i bede miec z glowy. Poluje jeszcze na monitor oddechu, patrze za uzywanym bo nowe sa dosc drogie, od 400 zl wzwyz...
 
Nina m, a jaki monitor chcesz kupić? Ja miałam kiedyś angel care, nie wiem jakie teraz są polecane, ale na pewno jakiś kupie.
Ja wyprawkę na razie olewam, zdążę kupić zawsze...
Muszę się tylko zorientować ile się czeka na łóżeczko i fotelik bo to najważniejsze. Z cała reszta chyba pójdę na żywioł ;) najwyżej rodzina będzie latać po sklepach jak ja będę w szpitalu.
Ja odwalam najczarniejsza robotę wiec resztę juz zostawię chyba innym:)
Mówię wam jak ja bym chciała czas przyspieszyć. Chociaż żeby był już ten 30 tc.
 
reklama
Do góry