reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witam się i ja, również bez słońca ale ciepło i przyjemnie jest[emoji4]
W weekend chce zrobić coś szalonego - namówić męża żeby mnie na działkę przetransportowal [emoji2] marzy mi się oddychać świeżym powietrzem...
 
Aga bedzie dobrze u gina. Zobaczysz ze wszystko trzyma i jeszcze tyle ile trzeba wytrzyma;-) ja dzisiaj chciałabym wyjść troszke na podwórkowo chociaz przyznam ze niezbyt wygodnie na drewnianej huśtawce... Czlowiek przyzwyczail sie do lozkowych wygód...
 
Fajnie wam, ze możecie na działce czy na podwórku posiedzieć. Ja działki nie man, a na zwykłej ławce pod blokiem to nie wysiedze 5 minut. Nawet balkon mam za mały na wystawienie leżaka:( zostaje mi kanapa i wyjścia z domu z okazji wizyt u gina. A wtedy zawsze z radoscia, pelna piersią wdycham warszawski smog;)
 
Milinka 25, ponoć ćwiczenia na piłce pomagają w rozkroku. Jeśli masz już donoszą ciążę, to inne mamusie polecają jakiś wysiłek fizyczny, spacer po schodach czy mycie okien, mam nadzieję że u ciebie się sprawdzi. Powodzenia.

W sumie ja jeżdzę na rowerze i chodzę na długie spacery po 4-6 km dziennie a okna w tym tygodniu już dwa razy myłam , wieszałam firanki i nic to nie daje ...
 
Dzien dobry wszystkim. Jak ja sie ciesze ze ta noc sie skończyła. Mialam skurcze z kregpslupa [emoji29][emoji29][emoji25][emoji25][emoji25][emoji25]
Przeszly ale co jakis czas jak mnie łupło to myslalam ze umre. A jak przeszlo to mały zaczynał swoje tańce. Nic nie spalam [emoji23][emoji16]
 
Madzien, ja tez miałam w nocy kila razy skurcze, bolał mnie przy tym i brzuch i krzyż. Słabe uczucie...ja to zwykle tak mam, ze po skurczu młoda zaczyna szaleć, jakby wkurzona była, ze ją cos ściska. Od rana już dwa skurcze naliczyłam :(
 
Cześć koleżanki :-),pod Warszawą też nie ma słoneczka niestety, ale może, jeszcze wyjdzie. U mnie 2noc z rzędu, co nIe mogę spać po wizycie w wc, bo synek kopie. Wczoraj się tak wypychal po prawej str.brzucha, że myślałam, że za chwilę pekne. A jaki ból. Dopiero po polozeniu się na lewą str.odpuścił.
Nina, fajnie, że masz umyte okna. Ja raczej dopiero za tydzień w sob.bede to miala zrobione bo ten weekend mąż jest w szkole. U mnie na święta nic nie zrobione, przeraża mnie to. A Wy na święta wybieracie się do Rodzin czy zostajecie w domu? Ja nawet nie mam żadnych ciuchów poza jeansami.
Miłego dnia ;-)
 
Hej :) ja w nocy budziłam sie regularnie co 2 godziny na siku ;). Skurcze mialam przy wstawaniu, ale szybko mijaly na szczescie. Z samego rana za to zbudzil mnie telefon od tesciowej... Szczegolnie sie ucieszylam, bo wczoraj przez nia ryczalam godzine po jej wizycie... nie ma to jak dobrze zaczac dzien ;)

@AgaBabajaga: jaki smog w Warszawie? Ja mieszkam w Katowicach i tu dopiero jest smog ;) ale od rana sloneczko swieci :)
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ja dzisiaj ostatnia. Leniuch ze mnie. U mnie słoneczko. Moj dwulatek tańczy przed telewizorem. Zaczynamy kolejny dzionek. Zycze Wam na dzisiaj uśmiechu i spokojnych brzuszków
 
Do góry