reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aniay w pierwszej ciąży tez tak cie skurcze męczyły?
Znasz teraz płeć?to drugie teraz?
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzecia ciąża, drugie dziecko. Poprzednia ciąża była bezproblemowa, skurczy jakichkowliek dostałam gdzieś w połowie ósmego miesiąca (około 32 tygodnia wylądowałam z zapaleniem pęcherza w szpitalu bo uruchomiło skurcze al po zaleczeniu nie było problemu) Szyjka trzymała mi do końca do tego stopnia że miałam masaż szyjki robiony.
Za to poród miałam ekspresowy. 5 godzin od pierwszego skurczu z czego pierwsze cztery to rozwarcie do 4 cm potem w godzine 4-10 i urodziłam.
Będzie druga dziewczynka.... :) (A w zasadzie trzecia, mój pierwszy aniołek zmarł zanim się urodził ale był bardzo bardzo chory)
 
Hej kochane.

Ja jak mialam spokoj od napinan to dzis troszke wiecej...
Ehhh dzis troszke posiedzialam bo wzielo mnie na ukladanie puzzli!

Ania ja narazie mam spokoj zadnej zgagi, mdlosci.

Barnek wlasnie jedz na lezaco w aucie, jutro napewno bedzie lepiej ! Trzymaj sie! Moze jutro brzuszek bedzie bardziej laskawy;)

Ziemniaczek a ty kiedy do szpitala? Przypomnij;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do szpitala idę 10. 11
Nie uprawiam seksu bo się boję 7 miesięcy nic a tu pach.
Mam stracha a pozatym miałem szew i nie wiem czy tam jest wszystko zagojone
 
Ziemniaczek powiem Tobie ze rowniez bym sie bala po sciagnieciu szwu...a dzis miala jeszcze erotyczny sen ehhhh... zaczyna mi brakowac bo tu post od maja jest...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja szwu nie miałam, wiec tutaj nie wiem jak to wygląda po ściągnięciu, myśle ze szybko sie jednak wszystko goi... ale u mnie seks przy drugiej ciąży idealnie zadzialal


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@adapali no dzis mi trojka na poczatek wskoczyla, zaczynam 31 tydzien.
Nic mi nie mowcie o sexie. Wiem E wy dluzej poscicie ale kurcze bylam przyzwyczajona do regularnych zabaw z moim kochaniem a teraz od kilku tygodni post I mnie szlag trafia. Normalnie wystarczy ze sie przytule I sie zaraz nakrecam.
Wzielam ciepla kapiel I brzuszek sie ladnie rozluznil, zobavzymy na jak długo.
 
Do góry