reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No ja też mam ochotę na igraszki ale nie bawię się w to od 10 tyg ciąży.
Już mało zostało wytrzymam.
Strach jest silniejszy ode mnie.
W 1 ciąży uprawialam s... x przed porodem i nic się nie działo i tak miałam wywołany.
Chyba nie ma reguły
 
reklama
A ja od jakiegoś czasu mam skurcze i to zaczęło mnie niepokoić. Oglądaliśmy śmieszne filmy to się nimi nie przejmowałam, ale wstałam pozmywać i tak bolało jak nigdy. Ledwo mogłam ustać. I kręgosłup boli i kibelek zaliczyłam kilka razy. Wzięłam 2 nospy i wezmę ciepły prysznic. Boje się ze na mnie pora.
 
A tak wogole to dzień dobry dziewczyny! Jak samopoczucie po nocy.
U nas piękny śnieg dzis spadł ...wiec moja dzieciarnia sie ucieszy. Jeszcze do domu na spokojnie musimy wrócić.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek śnieg? A gdzie mieszkasz bo ja nad morzem i tu nic nie ma a ja dopiero slipia otworzyłam.
A tak pozatym witam się z rana u mnie pochmurnego
 
@Jadwiga orłowska trzymam kciuki żebyś sie jeszcze troche pokulala.

Witam porannie po ciezkiej nocy. U mnie nie tyle skurcze cała noc co bóle, bo mi jelita chyba nie daja sie porzadnie wyproznic. Niby mnie co kilka dni czysci ale czuje ze cały czas jest cos nie tak. Może to to.
Teraz co dzień z rana owsianeczka I woda do picia I bedziemy walczyc.
 
reklama
1478423029-omscc0.jpeg

Mieszkam w Szwecji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry