reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Barnek codowny śnieg. Zazdraszczam. Tu gdzie mieszkam w Anglii śnieg to rarytas, tylko widze w gorach po drugiej stronie zatoki. ;)
Tak sie właśnie zastanawiam czy jedno sie z drugim nie laczy ale ostatmio Wogole jem mniej odkad jestem w domu jakos apetyt mi spadł I zoladek zmniejszyl. Przez ostatni miesiac nie przytylam nic.
Dzis z rana zadzialala pieknie owsianka a ja czuje sie wciaz zatkana I wciaz bóle mnie mecza.
 
reklama
Barnet o ja pierdziele! Ile pieknego sniegu;);)
Mam nadzieje ze w tym roku troche spadnie u Nas na swieta;)

Aniay jak bedzie u lekarza to zagadaj w tym temacie, mi ciezko cokolwiek doradzic:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Barnet o ja pierdziele! Ile pieknego sniegu;);)
Mam nadzieje ze w tym roku troche spadnie u Nas na swieta;)

Aniay jak bedzie u lekarza to zagadaj w tym temacie, mi ciezko cokolwiek doradzic:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Jutro USG i konsultacja, chyba sobie spiszę wszystkie pytania żeby o niczym nie zapomnieć ;)
 
O trzeciej przeszło. Jeszcze chociaż tydzień.

Ja wczoraj się napchalam gołąbkami i jeszcze dojadlam kapuchy po dzieciach, może stad te dolegliwości.

Baranek moja siostra jest w Szwecji.
 
Mowie Wam z tym jedzeniem to cos jest, bo ja sie w piatek tak napchalam to tez mialam skurczy strasznie duzo az sie wystraszylam, wczoraj juz mniej jadlam i zupelnie inaczej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadwiga a Ty we Francji jestes nie? To tez was ponislo... siostra tutaj Ty we Francji
Ja sie wybieram jeszcze doPolski w listopadzie, tak myslam ze 2 tygodnie przyjechac.. ale sama nie wiem juz co robić. Chciałam iść do ginekologa mojego w Pl, bo muszę luteinę dostać a tutaj mi nie dadzą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umówiłam sie dzis na kontrole do szpitala bo nie wiem co sie dzieje. Boli mnie jak na okres, paracetamol nie pomaga, skurcze nieregularne ale Bolesne bardzo.
Do tego mnie wciaz czysci. Niech mi chocby powiedza ze panikuje I ze wszystko jest ok ale przynajmniej nie bede sie martwic. Jestem tym wszystkim bardzo zmeczona.
 
reklama
Barnek
Ja nie zazdroszczę śniegu nie lubię zimy i zimna wole ciepłe kraje i słoneczko.
Ja mnie nudna niedziela oglądam tvn zakręcony piątek komedia chociaż czas szybciej leci
 
Do góry