reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny,

Mrowaa gratulacje :) piekna waga :) i super ze sie udalo donosci.

ja jak zwykle w tygodniu cicho siedze, bo w pracy jestem. Czy ktora do pracy jeszcze chodzi? U mnie sie wyjasni w czwartek co i jak .... moze dostane zwolnienie. Juz bym chciala... zawsze padam po takim dniu.. i ciagle ta nieszczesnq szyjke ucisksm


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mrówaa gratuluje dzidziusia.

@Barnek... ja do poniedzialku włącznie jeszcze pracuje.

Mnie dzis złapał staly ból w podbrzuszu. (jak mocny okres) Do tego mam niebolesne skurczr ale kurcze ten ciagly ból mnie niepokoi. Paracetamol pomógł, boli mniej ale czuje jakby ciśnienie na dole i w plecach.
Zobaczymy jak się przez noc potoczy. Mała Fika wesoło.
 
Cześć dziewczyny ja też się pochwalę małym skarbem dzisiaj o 13.45 miałam cc waga 3300 dł 52. Jakoś przeżyłam to cc w strachu strasznym okazało się podczas operacji że rozeszły mi się blizny po ostatnich 2 cięciach czyli macica pękła mogło dojść do tragedii ale dzięki Bogu nie doszło. Odpowiadając ziemniaczkowi tak przy poprzedniej cc znieczulenie przestało działać podczas operacji zaraz na samym początku. Teraz wszystko dobrze się skończyło boli jak diabli ale oby do przodu. Czekam teraz na wieści kto następny :)
 
Cześć dziewczyny ja też się pochwalę małym skarbem dzisiaj o 13.45 miałam cc waga 3300 dł 52. Jakoś przeżyłam to cc w strachu strasznym okazało się podczas operacji że rozeszły mi się blizny po ostatnich 2 cięciach czyli macica pękła mogło dojść do tragedii ale dzięki Bogu nie doszło. Odpowiadając ziemniaczkowi tak przy poprzedniej cc znieczulenie przestało działać podczas operacji zaraz na samym początku. Teraz wszystko dobrze się skończyło boli jak diabli ale oby do przodu. Czekam teraz na wieści kto następny :)
Gratuluje! I Cieszę się że wszystko dobrze poszło.
 
Cześć dziewczyny ja też się pochwalę małym skarbem dzisiaj o 13.45 miałam cc waga 3300 dł 52. Jakoś przeżyłam to cc w strachu strasznym okazało się podczas operacji że rozeszły mi się blizny po ostatnich 2 cięciach czyli macica pękła mogło dojść do tragedii ale dzięki Bogu nie doszło. Odpowiadając ziemniaczkowi tak przy poprzedniej cc znieczulenie przestało działać podczas operacji zaraz na samym początku. Teraz wszystko dobrze się skończyło boli jak diabli ale oby do przodu. Czekam teraz na wieści kto następny :)


Asiek, super że już jesteś po, cudownie! I jeszcze masz siły pisać na forum ;) tylko z tym pęknięciem brzmi okropnie, ale dobrze, że się skończyło bez powikłań! Jak się czujesz? Czy narazie jesteś królową morfiny i bólu brak? Jak maluszek?

Aniay,droga, informuj, czy wszystko okej!

Ja własnie dostałam od swojego dziecka kilka takich bolesnych kopniaków, że aż jęknęłam. A to dopiero 25 tydzień i łożysko z przodu, niby powinno amortyzować! A ten wypchnął, nie wiem co, chyba głowę w mój prawy bok jakby chciał tamtędy wyleźć. Od okło 7 miesiąca w poprzedniej ciąży córeczka też sobie upodobała moją prawą stronę, ale wtedy była już większa, wisiała głową w dół i wystawiała nogi w ten sposób. Ja cię, nie do wiary jakie te maluchy potrafią być silne na tak wczesnym etapie! :D

U mnie ewidentnie znów przeziębienie. Jak bym chciała, żeby się mnie tak nie czepiały te syfy. I wszystko najprawdopodbniej przez tę cholerną alergię na roztocza...
Ale dzisiaj kochany mąż nabył dla mnie drogą kupna w aptece tran norweski. Będę pić na zmianę z witaminami ciążowymi. Na jakimś forum przeczytałam, że laska mieszkająca w Norwegii jest w szoku, że tam wszyscy od niemowlęctwa piją tran i pewnie też w dużej mierze dzięki temu w zdrowiu dożywają późnych lat. I że jak się przeziębiła i powiedziała lekarzowi, że nie pije tranu, to na nią wtrzeszczył gały jak na kosmitkę. Ja już upatruję nadziei w czym się da. Oby tylko tak nie chorować (2 tyg. temu skończyłam antybiotyk na zatoki). Ech... :(
 
reklama
Asiek
Kurcze nie wyobrażam sobie jaki ból czułas bez znieczulenia masakra.
Z tą peknieta macica to przypomniałam sobie koleżankę która spotkałam ostatnio w sklepie to miała to samo ale nie będę tu opowiadać żeby nie wystarczyć koleżanki.
Więc jeszcze raz gratuluję.
Ciekawe kto następny myślę że chyba ja
Pozdrawiamy cie Asiu i twojego bobaska
 
Do góry