reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Asiek, super że już jesteś po, cudownie! I jeszcze masz siły pisać na forum ;) tylko z tym pęknięciem brzmi okropnie, ale dobrze, że się skończyło bez powikłań! Jak się czujesz? Czy narazie jesteś królową morfiny i bólu brak? Jak maluszek?

Aniay,droga, informuj, czy wszystko okej!

Ja własnie dostałam od swojego dziecka kilka takich bolesnych kopniaków, że aż jęknęłam. A to dopiero 25 tydzień i łożysko z przodu, niby powinno amortyzować! A ten wypchnął, nie wiem co, chyba głowę w mój prawy bok jakby chciał tamtędy wyleźć. Od okło 7 miesiąca w poprzedniej ciąży córeczka też sobie upodobała moją prawą stronę, ale wtedy była już większa, wisiała głową w dół i wystawiała nogi w ten sposób. Ja cię, nie do wiary jakie te maluchy potrafią być silne na tak wczesnym etapie! :D

U mnie ewidentnie znów przeziębienie. Jak bym chciała, żeby się mnie tak nie czepiały te syfy. I wszystko najprawdopodbniej przez tę cholerną alergię na roztocza...
Ale dzisiaj kochany mąż nabył dla mnie drogą kupna w aptece tran norweski. Będę pić na zmianę z witaminami ciążowymi. Na jakimś forum przeczytałam, że laska mieszkająca w Norwegii jest w szoku, że tam wszyscy od niemowlęctwa piją tran i pewnie też w dużej mierze dzięki temu w zdrowiu dożywają późnych lat. I że jak się przeziębiła i powiedziała lekarzowi, że nie pije tranu, to na nią wtrzeszczył gały jak na kosmitkę. Ja już upatruję nadziei w czym się da. Oby tylko tak nie chorować (2 tyg. temu skończyłam antybiotyk na zatoki). Ech... :(
 
reklama
Katierinka co do bólu jest okropnie i mam na zmianie taką zołzę która dała mi coś koło 20.30 mała poprawa prawie nic nie ulżyło a gdy teraz poprosiłam o coś lepszego na noc to usłyszałam że za wcześnie od podania tamtego no i weź tu idź spać:( masakra
 
Asiek
Kurcze nie wyobrażam sobie jaki ból czułas bez znieczulenia masakra.
Z tą peknieta macica to przypomniałam sobie koleżankę która spotkałam ostatnio w sklepie to miała to samo ale nie będę tu opowiadać żeby nie wystarczyć koleżanki.
Więc jeszcze raz gratuluję.
Ciekawe kto następny myślę że chyba ja
Pozdrawiamy cie Asiu i twojego bobaska
 
Mrówaa i asiek gratulacje dla Was! Szybko się regenerujcie i wracajcie do sił.

Ktoś tu pisał o wypychaniu dzidzi... Mój maluch tak daje czadu w nocy zwłaszcza, że czasami aż podskakuję z bólu. Takie maleństwo a tyle siły. Jak pod żebra kopnie to widzę gwiazdy :biggrin2:
Niestety nie chodzę do pracy od połowy sierpnia... miałam iść na zwolnienie dopiero w listopadzie. Cóż, siła wyższa. Przez to wszystko ominęła mnie podwyżka i projekt, nad którym pracowałam od stycznia realizuje inna osoba. No ale zdrowie maluszka najważniejsze.
 
Aniu wlasnie co do boli jak na @ lekarka mi mowila zeby natychmiast sie z nia kontaktowac...

Asiek super ze wszystko dobrze sie skonczylo!!! Teraz zebys szybko do siebie doszla i bedzie super;)
Kochana ale przeciez blizny mozna zmierzyc podczas usg to prawda?

Barnek ja do pracy niechodze od czerwca...
Niestety takie stanowisko ze kobiety w ciazy sa natychmiast odsylane do domu, prace mialam fajna ale ...

Ale mlody buszuje w brzuszku;)
W czwartek jade na badania krwi i moczu a za tydzien wizyta kolejna! Trzymajcie kciuki bym niemusiala isc do szpitala...

Katierinka no ja tez w tym czasie ciazy dostalam juz porzadne kopniaki....
Zdrowka kochana!!!
No ja odpukac oprocz infekcji na dole nic mnie nie zlapalo...
 
Witam porannie, melduje ze od rana wszystko gra, zero bólu skurcz jeden niebolesny... Wydaje mi sie ze mnie szybkie tempo wykancza już.
Wczoraj poszlam spać po 20tej I spałam do siodmej oczywiście z przerwami na toalete.
 
reklama
Cześć dziewuszki!

A czy odczuwacie czasami takie kłucie w dole brzuszka? Bo po bokach i w pachwinach to więzadła a w dole brzucha i pępku? Czy to się macica w ten sposób rozciąga? Mój gin twierdzi, że to nic złego ale zapomniałam zapytać skąd to uczucie. A jeśli chodzi o ból jak na @ to gin właśnie też mnie uwrażliwiał na to. Jeżeli nie przechodzi po nospie to żeby się z nim skontaktować.

Mam znowu problem, bo sobie kupiłam profilaktycznie immunoglobulinę do podania w 30 tc i w przychodni odmówili podania zastrzyku bo tego nie znają. Polska to naprawdę dziwny kraj jest hehehe.
 
Do góry