reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej ziemniaczkek już tak nie leżę koło 2 tyg oczywiście dużo odpoczywam ale to co muszę robić to robię nawet byłam kilka razy na szybkich zakupach w sklepie.Wczoraj lekarz badał mnie to powiedział że szyjka ładnie utrzymana przy pessarze już jej nie mierzył bo powiedział że na tym etapie nie ma sensu. Sprawdził ułożenie małego że główka jest jeszcze dosyć wysoko i tak pewnie jest bo go nie czuje tak jak chodzę. Ale z wagą to mnie mój synuś zaskoczył 2 tyg temu 2060 a tu ponad 2,5 kg. Tym bardziej że jak wam pisałam moja waga stoi w miejscu 35 tydz 2 a ja mam 6 kg. Już się to raczej nie zmieni bo tak mam od 3 MC albo chudne po kg i potem przytyje z 30 dk. A co u ciebie ziemniaczek??
 
reklama
Oj dziewczyny "zazdroszcze" takich dlugich szyjek. Moja w momencie podjecia decyzji o zalozeniu szwu miała 16mm ;( skrocila sie calkowicie bezobjawowo ;/ leze juz prawie 7 tyg i tez wstaje tylko do wc, prysznic, badania i cos zjesc. Ale z kazdym tygodniem psychika troche odpoczywa, duzo daje swiadomosc ze maluch coraz silniejszy;) na pewno wszystkie osiagniemy te upragnione tygodnie☺ a potem bedziemy pracowac nad przywroceniem miesni ;)
 
Do góry