reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Co dziś u Was?

Ja po powrocie do luteiny znów wiem co to ból głowy ;-)

Moje siostra z terminem na maj jest w szpitalu. Powód ból brzucha i twardnienia. Dobrze ze chociaż szyjkę ma piękną ;-)
Hm, może genetycznie mamy coś nie tak... chociaż moja mama przechodziła obie ciążę bezproblemowo.

Piszcie coś Dziewczynki :-)

EWELINA, co u Ciebie? Dalej szpital? Jak się masz? Odezwij się!
 
reklama
Ja Leżę sobie, chcę sprawdzić czy lezenie plackiem przyniesie jakiś efekt do kolejnej wizyty. Lekarz niby twierdzi że wystarczy więcej odpoczynku. Ale chcę za wszelką cenę uniknąć szpitala, prowadzimy z mężem firmę, laptop i telefony w łóżku i mogę chociaż trochę popracować, jakby mnie wysłali do szpitala jemu byłoby Ciężko, bo nie orientuje się w papierkowych sprawach.

Pogoda u mnie okropna, pada,ciemno za oknem...ehhh
 
Milly, fajnie! Pracujesz w domu wiec możesz się czymś zająć i odciągnąć myśli.

Ja czytam Księżniczkę z lodu Camilli Lackberg. Też u nas szaro i buro.

Lekarz twierdzi, że wystarczy więcej odpoczynku? Szkoda ze jakoś w moim przypadku to nie działa...
 
Ksiazki Camilli Lackberg przeczytalam chyba wszystkie, super sa. Ogolnie wkrecilam sie w skandynawskie kryminaly i polecam tez Jo Nesbo. Jak lubicie seriale typu Sex w wielkim miescie to polecam Girls, mozna obejrzec np na kinoman.tv. Od wczoraj nie moge sie oderwac, mozna sie niezle odstresowac:)
Dziewczyny czy mozliwe, ze kiedy aplikuje sobie luteine to wyczuwam palcem szew?
 
MARTHA tak czuć szew, czułam w poprzedniej ciąży i w tej tak samo.

Ja widzę ze nadajemy na tych samych falach dziewczyny moje :-) Nesbo to mój idol ukochany, a Harry Hole to mi się śni nawet. Ostatnio czytałam "Syn" i "Łowcy Głów " akurat nie o Harrym ale równie dobre książki.

A za Lackberg chce się zabrać w najbliższym czasie, ale podobno lepiej zacząć czytać sagę od początku żeby się nie pogubic.

Skandynawskie kryminały są Najlepsze, zakochałam się w nich po przeczytaniu Millenium.
 
No ja czytam od początku :-) mam też trzeCi tom z biblioteki ,tzn zamówiłam dzisiaj M.ma mi przywieźć. A drugi mam na e booku, bo w bibliotece nie było ;-)
 
reklama
ja dziś miałam okropną noc.... strasznie mnie plecy bolały a w dodatku mała w brzuszku jakiegoś szału dostała i szalała bez względu na to jak się położyłam.... już myślałam powoli że urodzę ( a tu pełnia jeszcze dziś była);-)
w ogóle to ostatnio jak leżę na płasko bez poduchy to strasznie ciężko mi się oddycha.... a myślałam że przy końcu będzie z tym lepiej....

rano wszystko wróciło do normy ... plecy nie bolą małą melduje się kulturalnie i nie wali mnie jak oszalała.... z niecierpliwością czekam do czwartkowej wizyty:tak:;-)
 
Do góry