reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Czesc dziewczyny dolaczam do was. Miesiąc temu moja szyjka miala 35 mm jak wyczytałam z książkiciazy. 20.12 bylo 27 mm i wtedy dowiedzialam się ze jest cos takiego jak problem bo jest zbyt krotka. 3 dni pozniej juz 22mm. Lezalam i po tyg wydluzyla się do 23. Nie wiem co dalej. Jutro mam kontrolę moze sie wiecen dowiem. Zazgwalam w miedzy czasie antybiotym i nystatyne. Tak to biore tylko mavnez witaminy i probiothki. Czasem twardnieje mi brzuch. Nawet nie wiedziałam ze to skurcze. Dopiero przeczytałam w necie. Sorki za haos. Pisze z komorki. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ja mam na 10 maja :-)

Naciśnij na mój suwak i przekieruje Cię na stronę gdzie się robi suwaki. Potem będziesz musiała skopiować i wkleić w swój profil. Tylko nie wiem czy zrobisz to z telefonu
 
Oooo, miło :-)

Córkę rodziłam w Mikołowie, mój gin tam pracuje. Jak wszystko będzie ok i dotrwam do terminu to tez tam. Ale gdyby coś miało się dziać wcześniej (tfu tfu) to tylko CSK na Ligocie. A Ty?
 
Mój lekarz pracuje u bonifratrow i planowalam tam. Sama teraz nie wiem bo naczytalam sie duzo zlych rzeczy o aferach w tym szpitalu :( czy ty masz szew albo pessar. Gdybym miala miec zalozony to pewnie u bonifratrow i teraz się boję :-(
 
reklama
Mam mieć zakładany pessar ale cały czas wychodzi coś ze nie mogę. Albo bakteria albo grzybica albo nierozpuszczona luteina. Ale jak coś to gin będzie mi zakładał w gabinecie. Pessar nie musi być w szpitalu. Mam nadzieje ze 14 na wizycie wreszcie mi założy.

Też słyszałam o tym szpitalu nienajlepsze opinie...
 
Do góry