reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć wam . Przepraszam ze nie pisałam bo mam w pokoju nowa koleżankę i tez gadula jak ja ..no i miałam cały dzień odwiedziny.
Moje twardnienia brzucha juz ustały porostu mało magnezu ta kroplowka z magnezem mi pomaga mam miękki i bezbolesny brzuszek
ASIEK
Przykro mi z twoim posiewem moje wyniki będą jutro wiec napisze co i jak
Chcieli mnie wpuścić jutro do domu ad le ja powiedziałam ze mi się u nich podoba i chce jeszcze zostać wiec lekarze się zgodzili wiec będę dalej leżeć.

Ja też słyszałam że nie można rąk podnosić do góry np wieszać firanek tego typu chodzi o pepowine czy coś nie pamiętam.
 
reklama
Iza ja jak byłam w szpitalu to obliczyłam, że jedna kroplówka ma chyba tyle mg magnezu co 200 lub 400 tabletek Chela Mag B6 (już nie pamiętam dokładnie). Ale taki siarczan magnezu gorzej sie wchłania niż np.mrówczan czy właśnie chelat. Choć dożylnie to też inaczej niż przez żołądek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny robiliście drugie badanie na toxoplazmoze? Gin mi nie zaleciła, ale czytałam ze jak w pierwszym trymestrze wynik jest ujemny to sie powinno powtórzyć w trzecim trymestrze
Jak z tym u Was?


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
ja robiłam już dwa razy, w pierwszym i drugim trymestrze i teraz mam zrobić trzeci raz po skończonym 30tym tygodniu, więc pewnie niedługo skierowanie dostanę :)
 
Obligatoryjnie wykonuje się 2 razy jeśli pierwszy wynik był ujemny!! Właśnie to drugie oznaczenie powie czy nie zachorowalysmy w trakcie ciąży, bo to jest najgorsze dla dziecka.
 
reklama
Mi gin mówił że nie będziemy powtarzać... miałam wczoraj taki napad paniki że byliśmy już w drodze do szpitala. Poprosiłem męża o zatrzymanie się w parku, trochę powiedzieliśmy,pooddychalam i skurcze przeszły. Ale wczoraj miałam jeden z gorszych dni jeśli chodzi o stawianie się brzucha.
 
Do góry