reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja w poprzedniej ciąży robilam w każdym trymestrze nawet jak gin potem nie kazał. Koleżanka zaraziła się toxo i dostałam toxofobii (jestem świrem pod tym względem). Bałam się nawet, że sie zarażę od niej, choć gin mówił, że musiałabym ją zjeść, żeby się zarazić [emoji13]
 
reklama
Iza
Na kroplowce pisze że pół litr więcej nie wiem i po niej czuje się lepiej brzuch miękki ale jak wrócę do domu to będzie to samo. Może za mało magnezu biorę może w tabletkach jest zły kurcze nie wiem. Dzisiaj mam iść do domu. Jedni lekarze mówili mi ze mam zostać do poniedziałku a dzisiaj inni karzą mi iść do domu. Teraz muszę czekać na 17 na męża jak z pracy wróci. A najlepsze jest to ze była pani doktor ze szpitala mówi do mnie tak . Pani mieszka tyko 40 km od nas więc są pociągi i może pani jechać pociągiem. Ale podniosła mi ciśnienie mam ciężka torbę i mam iść ze szpitala na pociąg taki kawał dziewczyny brak słów.
Asiek
Przyszedł mi posiew z szyki i posiew z moczu i wszystko mam ujemnie. Zawsze miałam.
Teraz musze czekać na mojego jak z pracy wróci i przyjedzie po mnie. Czemu mi wczoraj nie powiedzieli ze dzisiaj wyjdę wszystko na ostatnią chwilę. No ale narazie nie ma nowych dziewczyn wiec sobie leżę
 
ja w swoim życiu mialam kilka kotow, uwielbiam tatara, w ziemi się babrałam, jadłam owoce prosto z krzaczka i przez całe życie tego nie złapałam...
 
Ziemniaczkek widzisz u mnie z tym posiewem jest dziwnie bo nie dostałam do tej bakterii żadnego antybiogramu czym można to leczyć. Pisałam do mojego lekarza i mu wysłałam MMS ten wynik on mi napisał żebym się nie denerwowała bo jestem tylko nosicielem tej bakterii i są to niewielkie ilości i nie przeszkadza to w założeniu pessara. Ale musi mnie zbadać i zobaczy czy wogule jest potrzeba założenia czego kolwiek. Kurcze ile się człowiek musi nadenerwowac. Już bym chciała mieć wizytę muszę czekać cierpliwie do poniedziałku.
 
Ziemniaczek nie ma nic podobnego. Moją koleżankę bardzo bolały nogi w ciąży (mnie z resztą też) i powiedziałam jej, że po kroplówce przechodzi jak ręka odjął. Zapytała sie o to gina i jej powiedział, że jedyna opcja to położyć się w szpitalu i wziąć kroplówke.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny, przyszly mi właśnie wskaźniki do mierzenia ph. Zaplacilam 30zl prawie za 100 wskaźników z kurierem. Mierzą ph 0-14 fajne nawet, bo często mi grzybica nawraca to teraz moge sama sprawdzić i nawet żeby sprawdzić ten wyciek wód. Oczywiście juz zmierzylam ph
 
Ostatnia edycja:
Do góry