reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny wklejam co juz pisalam zeby 2 razy nie pisac :biggrin2:
Dziękuję dziewczyny za kciuki one dzialaja cuda :-*** Michas urósł ma 2149 g oczywiscie wiem ze to tez orientacyjan waga ale nawet jesli to i tak urosl a to najważniejsze a i wod tez przybylo afi 9,5 takze super ciesze sie bardzo. Szyjka 2 cm ale zamknieta. Mowila ze czuje juz glowke jak badala mnie na fotelu. Kolejna wizyta za 1,5 tyg.

Pytalam o slodkie mamy zeby powiedziala jak to jest z porodem, rozwiazaniem ciazy a wiec do puki sie nic nie dzieje to będą obserwowac. Mowila ze jak dotrwamy do 38 tc to bedzie chciala mnie polozyc na patologii nawet zeby tylko mnie obserwowac bo juz w 39tc na pewno beda robic proby oxy ale narazie mamy czas. Obeserwujemy co bedzie sie dzialo i na bieżąco bedziemy ustalac co dalej. Aaa i pochwwlila cukry w sumie widze ze ta zmiana insulin dziala wiec bardzo sie ciesze. A ze jestem dzis szczesliwa po wizycie zjadlam malego pączka :biggrin2:

Diuska, Goshiak gratuluje wizyt. Jak ja lubie takie wiadomosci ze wszystko jest ok, jupiii
 
reklama
Lucalew - super wieści :)
Widzę, że maluchy się nam psują :) życzę mamusiom wszystkiego dobrego i cierpliwowści.

Też myślę o tej chuście ale jakoś się boje, że źlę ja zawiążę i coś młodemu zrobię..
 
Monisiap5 od lat jeden niezawodny sposób, najpierw odciagam później psikam Nasivin Soft. Sto procent skuteczne i maluch śpi spokojnie.
 
mojej siostrze sie skracala szyjka, byla na piewszej lekcji rodzenia na szczescie stamdat od razu do szpitala- lezala na mojej super mami poduszce 4 miesiace.. i urodzila w terminie
 
Byłam u gina. Dobrze nie jest. To krwawienie z zeszłego poniedziałku to nie okres. W macicy mam pełno jakiegoś płynu. Dostałam kolejny (!) Antybiotyk. Jak go skończę to do kontroli. Zamierzam iść jeszcze do innego lekarza na konsultację. Mam wrażenie że ten nie ma już na mnie pomysłu.
 
reklama
a teraz trochę z innej beczki, dziewczyny czy jedziecie gdzieś w tym roku z maluchami?? Mnie tak szkoda Natalii że chyba wybierzemy się na kilka dni w góry chociaż mam mieszane uczucia co do tego pomysłu
 
Do góry