reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Powiem Ci ze byłaby to prawda gdyby się nie leżało i nie myślało i nie wschluchiwalo w organizm
Jakby się miało zajecie, ja bawię się z dzieckiem na lezaco to trochę mi czas zajmuje ale wolałabym sprzatac i ogarniać dom dla nowego członka rodziny wtedy napewno bym nie rozmyślała 😄😄
Ja bym chciała wrócić do pracy ... wtedy to czas leci jak szalony. A tak siedzę całymi dniami z telewizorem i komputerem 😑😑😑
 
Ja bym chciała wrócić do pracy ... wtedy to czas leci jak szalony. A tak siedzę całymi dniami z telewizorem i komputerem 😑😑😑
Rozumiem Cie doskonale a tak się dłuży 🤷‍♀️myślę że dużo robi nam też psychika np z bólami bo jak byłam w szpitalu to luz spoko nic nie bolało i wszystko fajnie a jak w domu to reaguje na każdy maly bol :)

Ja myślę że moja się wda w meza i wszędzie wejdzie bo buszuje mi po jelitach i żebrach 😂 a syn wdał się we mnie i jest ostrożny :) mala moja ciągle ma czkawkę 🙉🙉
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś bylam na kolejnej kontroli :) szyjka bez zmian od 8 tygodni. Oby tak dalej 🙏 Krotka ale stabilna .Zaczelam 26 tydzień. Brzuch mi czasem robi się twardy ale podobno dopóki nie są to bolesne skurcze plus nieregularne i nie występują krwawienia to mam się nimi nie przejmować. I tak robię bo inaczej bym zwariowała 😉 Licze dni, tygodnie oby do tej magicznej "trójki" z przodu ❤ Pozdrawiam
 
Ja dziś bylam na kolejnej kontroli :) szyjka bez zmian od 8 tygodni. Oby tak dalej 🙏 Krotka ale stabilna .Zaczelam 26 tydzień. Brzuch mi czasem robi się twardy ale podobno dopóki nie są to bolesne skurcze plus nieregularne i nie występują krwawienia to mam się nimi nie przejmować. I tak robię bo inaczej bym zwariowała 😉 Licze dni, tygodnie oby do tej magicznej "trójki" z przodu ❤ Pozdrawiam
Super tego Ci życzę! Ja tak mowilam też że będę tańczyć w 30 tyg, a jutro mam 30+0 i jakoś nie mam fajerwerków haha bo mam nowy cel 32🙉🙉🙉🙉 ale życzę Ci aby szybciutko i bez zmian dobić tej magicznej 30 😙
 
Rozumiem Cie doskonale a tak się dłuży 🤷‍♀️myślę że dużo robi nam też psychika np z bólami bo jak byłam w szpitalu to luz spoko nic nie bolało i wszystko fajnie a jak w domu to reaguje na każdy maly bol :)

Ja myślę że moja się wda w meza i wszędzie wejdzie bo buszuje mi po jelitach i żebrach 😂 a syn wdał się we mnie i jest ostrożny :) mala moja ciągle ma czkawkę 🙉🙉
Oczywiście, każdy by wolał, aby dzidziuś nie dokazywał za bardzo, ale coś mi mówi, że moja mała też pójdzie w moje ślady, mimo nadziei 😂Jest jej wszędzie pełno w brzuchu, że tak to ujmę 😂 Moja też ma często czkawkę, ale to podobno dobrze 🙂
 
Super tego Ci życzę! Ja tak mowilam też że będę tańczyć w 30 tyg, a jutro mam 30+0 i jakoś nie mam fajerwerków haha bo mam nowy cel 32🙉🙉🙉🙉 ale życzę Ci aby szybciutko i bez zmian dobić tej magicznej 30 😙
Ja tak samo 😂😂😂 Nowy cel siedzi w głowie 🙏✊ W ogóle szczytem marzeń byloby dla mnie dotrwanie do 37 tygodnia 😏
 
Dostałam dzisiaj kolejne "fanty". Od szwagierki śliczną kołderkę, smoczka i butelkę antykolkową, a moja mama standardowo uderzyła w ciuszki i kupiła dwie śliczne bluzeczki, ale już na lato, bo 68 rozmiar 😊

Zamówiliśmy też komodę do pokoju, na ciuszki i kosmetyki dla malutkiej. Na dniach muszę się też skupić na wyprawce do szpitala typu podkłady, majty poporodowe, itp. Co myślicie o takich gotowych wyprawkach np. z allegro?
 
reklama
Ja dziś bylam na kolejnej kontroli :) szyjka bez zmian od 8 tygodni. Oby tak dalej 🙏 Krotka ale stabilna .Zaczelam 26 tydzień. Brzuch mi czasem robi się twardy ale podobno dopóki nie są to bolesne skurcze plus nieregularne i nie występują krwawienia to mam się nimi nie przejmować. I tak robię bo inaczej bym zwariowała 😉 Licze dni, tygodnie oby do tej magicznej "trójki" z przodu ❤ Pozdrawiam
Magiczna jest ta trójka z przodu. U mnie jeszcze trochę do niej. Ale już czekam z utęsknieniem.
 
Do góry