reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A ja mam pytanie z innej beczki....jeżeli na stronie szpitala nie ma nic o ubrankach, rożkach itd to muszę je brać? Mam spakowana torbę wg listy, tam nic o ciuszkach nie ma, więc zakładam, że ubierają w szpitalne. Ale teraz się zastanawiam, czy coś pakować dla dziecka? Żeby się nie okazało, że będzie po nagu zanim nam coś dowiozą 🤔🤭😒☹️😱
 
A ja mam pytanie z innej beczki....jeżeli na stronie szpitala nie ma nic o ubrankach, rożkach itd to muszę je brać? Mam spakowana torbę wg listy, tam nic o ciuszkach nie ma, więc zakładam, że ubierają w szpitalne. Ale teraz się zastanawiam, czy coś pakować dla dziecka? Żeby się nie okazało, że będzie po nagu zanim nam coś dowiozą 🤔🤭😒☹️😱
Pojęcia nie mam. Ja dostałam ze szpitala książeczkę, gdzie mi dokładnie wypunktowali co mam zabrać...i ubranka też są na liście. Może zadzwoń na oddział i zapytaj.
 
Dziewczyny mam pytanko do Was. Jutro idę na krzywą cukrzycową i zastanawiam się czy wziąć rano tabletki ( duphaston, nospa i magnez) czy wziąć je dopiero po tych dwóch godzinach. Zastanawiam się czy to będzie miało wpływ na poziom cukru.
Ja nie brałam, bałam się że to może jakoś wpłynąć na wynik a wolałam nie powtarzać tego badania ☺
 
A ja mam pytanie z innej beczki....jeżeli na stronie szpitala nie ma nic o ubrankach, rożkach itd to muszę je brać? Mam spakowana torbę wg listy, tam nic o ciuszkach nie ma, więc zakładam, że ubierają w szpitalne. Ale teraz się zastanawiam, czy coś pakować dla dziecka? Żeby się nie okazało, że będzie po nagu zanim nam coś dowiozą 🤔🤭😒☹️😱
Może tak być, że ubranka są szpitalne. U mnie w szpitalu jest nawet tak, że do domu na wyjście się dostaje jeden komplet, coś a'la upominek od szpitala 😅
 
No właśnie też się spotkałam, że jeden tak drugi siak. Dlatego trzymam się tego mojego, żebyśmy się mogli dogadać 😅 i aplikację też mam taką.
Tylio ja się teraz zastanawiam, to jak oni gadają między sobą jak przeglądają dokumentację jakiejś kobiety i muszą podjąć ważne decyzje... ustalają na początku między sobą jak będą liczyć tygodnie???!!!😱😱😱 Wiem od mojego ginekologa, że różnica jednego tygodnia w ciąży czasem jest kluczowa przy podejmowanej decyzji co robić , co dalej....
 
Tylio ja się teraz zastanawiam, to jak oni gadają między sobą jak przeglądają dokumentację jakiejś kobiety i muszą podjąć ważne decyzje... ustalają na początku między sobą jak będą liczyć tygodnie???!!!😱😱😱 Wiem od mojego ginekologa, że różnica jednego tygodnia w ciąży czasem jest kluczowa przy podejmowanej decyzji co robić , co dalej....
U mnie lekarz jak się pytałam powiedziała, że różnie się stosuje w zależności od regionu Polski. Ja jestem z podkarpacia i tutaj stosuje się zasadę, że np 34+3 to jest 34 tydzień ☺
 
reklama
Dziewczyny, zwiększona wydzielina w ciąży to norma, ale czy zdarza Wam się, że przy podcieraniu macie taki gęsty, zbity, żółty albo przejrzysto-mleczny śluz?
 
Do góry