reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny ja jiz przyjęta na oddziale jakos dziwnie mnie zbadali we wtorek u mojego lekarza szyjka miała 3,54 a nagle ma po 2 dniach 3 cm to możliwe ?
Ja przy przyjęciu miałam badanie w ambulatorium i szyjka zmierzona na 3 cm, a godzine pozniej badanie na oddziale, i szyjka zmierzona na 3,9 cm, bo się po prostu Panie rezydentki przyłożyły i bardzo dokładnie rysowały linie na usg z zachowaniem łuku szyjki, bo ona przecież nie jest idealnie prosta, także nic się nie martw, po prostu trochę inny pomiar, inny lekarz, to nie znaczy, ze Ci się skróciła od razu.
 
reklama
Bo jakis obłęd dobrze ze jutro bede miała szew, mam nadzieje ze tak jak pisze Paula zależy kto mierzy i jak mierzy bo w 2 dni to jakis zArt, ten moj lekarz mierzył 11 dni temu było 3,58 we wtorek 3,54 a nagle 3
 
Cześć Dziewczyny 😊 jak będę miała trzecią z rzędu taka sama noc, to zejdę na zawał... ostanie dwie noce wybudził twardniejący brzuch. Dotąd takie coś było sporadyczne. W dzień jest w miarę z tym, ale te noce ostatnio, to masakra. Boje się że coś to źle wpłynie na szyjkę 😞 mężowi już dzisiaj tak smece a tu w sobotę dojdziemy dopiero do 28 tygodnia a wizyta za tydzień 😔
 
Cześć Dziewczyny 😊 jak będę miała trzecią z rzędu taka sama noc, to zejdę na zawał... ostanie dwie noce wybudził twardniejący brzuch. Dotąd takie coś było sporadyczne. W dzień jest w miarę z tym, ale te noce ostatnio, to masakra. Boje się że coś to źle wpłynie na szyjkę 😞 mężowi już dzisiaj tak smece a tu w sobotę dojdziemy dopiero do 28 tygodnia a wizyta za tydzień 😔
Niby macica może juz zaczac ćwiczyć. Ale zawsze to powoduje stres czy aby na pewno wszystko dobrze. Może dodatkowa porcja magnezu by pomogła. Mam wizytę w poniedziałek i juz po ścianach chodze, bo to wieki. A nie masz możliwości przyspieszyć wizytę?
 
Niby macica może juz zaczac ćwiczyć. Ale zawsze to powoduje stres czy aby na pewno wszystko dobrze. Może dodatkowa porcja magnezu by pomogła. Mam wizytę w poniedziałek i juz po ścianach chodze, bo to wieki. A nie masz możliwości przyspieszyć wizytę?
I tak mam już przyspieszona na za tydzień...ehh jakoś muszę ograniczyć martwienie się i może tak źle nie będzie...ale wiadomo głupie myśli potrafią przychodzić do głowy😖
Właśnie zastanawiam się, czy nie brać o jedną tabletkę więcej. Dotąd biore magnez 2x1 plus luteina.
 
reklama
I tak mam już przyspieszona na za tydzień...ehh jakoś muszę ograniczyć martwienie się i może tak źle nie będzie...ale wiadomo głupie myśli potrafią przychodzić do głowy😖
Właśnie zastanawiam się, czy nie brać o jedną tabletkę więcej. Dotąd biore magnez 2x1 plus luteina.
Mnie od początku kazal brac 3x2 magnezy i 3x1 nospa.
 
Do góry