reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mi z Om wychodzi 25.07.. Pierwsze usg różniło się 1 dniem co do terminu... A z usg 3 trym. Wychodzi 12.07... Mały przyspieszył... Albo będzie po prostu duże dziecko.. Ogólnie mieści się w normach tej siatki centylowej ale to jednak górna granica.. Zaczynam się martwić porodem.. Chciałam SN ale jak będzie duży to nie wiadomo jak to wyjdzie... Cc się boję okropnie 🙈
Tak samo kiedy wyjmują pessar? Zostawia mnie na oddziale już czy wyjdę do domu? Albo czy skoro jest 2 tyg do przodu to wywołują poród czy bd czekać 🙆‍♀️ masakra mam milion pytań im dalej w las tym ciemniej hehe.. Dobrze że wizyta niedługo
 
Bylam na wizycie. Dzis mu wyszła ta szyjka 3 cm, a byla 2.6. Mówił, ze nie ma opcji, zeby sie wydłużyła tylko dziś macica nie byla taka napięta. Bo ostatnio wszystko było bardzo spięte. Nie wiem. Nawet ja widzę na zdjęciach różnice w długości. Mam dalej brać luteine ale z pessarem czekamy, bo na dzisiaj nie ma potrzeby. Za dwa tygodnie zobaczymy, czy dalej mi rośnie szyjka😅

Dziewczyny właściwie jakim terminem się sugerujecie bardziej? Wg usg czy OM??
U mnie tylko usg bo mamy różnice 3 tygodnie w termiach. Poprzednio było tak samo.
 
Bylam na wizycie. Dzis mu wyszła ta szyjka 3 cm, a byla 2.6. Mówił, ze nie ma opcji, zeby sie wydłużyła tylko dziś macica nie byla taka napięta. Bo ostatnio wszystko było bardzo spięte. Nie wiem. Nawet ja widzę na zdjęciach różnice w długości. Mam dalej brać luteine ale z pessarem czekamy, bo na dzisiaj nie ma potrzeby. Za dwa tygodnie zobaczymy, czy dalej mi rośnie szyjka😅


U mnie tylko usg bo mamy różnice 3 tygodnie w termiach. Poprzednio było tak samo.
A te 3 tyg do przodu czy do tyłu, i sprawdził ci się w poprzedniej ciazy ten termin z usg?
 
To
Bylam na wizycie. Dzis mu wyszła ta szyjka 3 cm, a byla 2.6. Mówił, ze nie ma opcji, zeby sie wydłużyła tylko dziś macica nie byla taka napięta. Bo ostatnio wszystko było bardzo spięte. Nie wiem. Nawet ja widzę na zdjęciach różnice w długości. Mam dalej brać luteine ale z pessarem czekamy, bo na dzisiaj nie ma potrzeby. Za dwa tygodnie zobaczymy, czy dalej mi rośnie szyjka😅

To ja miałam podobnie. Raz było 3 cm po 2 tygodniach było 4 cm a ostatnio po kolejnych 3 tygodniach 3 cm...i lekarz nie potrafił sam tego mi wytłumaczyć 🤔
 
reklama
Do góry