reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czesc Dziewczyny ja po wizycie moja córcia wazy 129 gram to 15+5 ciazy Łożysko juz poszło w gore ( wcześniej nachodzilo na szyjkę) jednak mam pytanie-szyjka macicy zamknięta dl 4.23 plus Czesc lejkowata wąska dl 1,69 któraś z Was tak ma? Martwię sie a tutaj chyba specjalistki wiec bede wdzięczna za jakies odpowiedzi
 
reklama
Czesc Dziewczyny ja po wizycie moja córcia wazy 129 gram to 15+5 ciazy Łożysko juz poszło w gore ( wcześniej nachodzilo na szyjkę) jednak mam pytanie-szyjka macicy zamknięta dl 4.23 plus Czesc lejkowata wąska dl 1,69 któraś z Was tak ma? Martwię sie a tutaj chyba specjalistki wiec bede wdzięczna za jakies odpowiedzi

A czy lekarz w związku z lejkowatym ujściem mówił o jakich kolwiek zagrożeniach, większym odpoczynku?
Moim zdaniem długość bardzo dobra. Trzeba na siebię uważać. Czasami szyjka stanie w miejscu i już do porodu się nie ruszy. Nie plamisz, nic cię nie boli, to nie ma powodu do niepokoju 😊
 
A czy lekarz w związku z lejkowatym ujściem mówił o jakich kolwiek zagrożeniach, większym odpoczynku?
Moim zdaniem długość bardzo dobra. Trzeba na siebię uważać. Czasami szyjka stanie w miejscu i już do porodu się nie ruszy. Nie plamisz, nic cię nie boli, to nie ma powodu do niepokoju 😊
Mowil żebym prowadziła oszczędny tryb życia bez biegania i roweru ale martwi mnie ta lejkowatosc czy to nie jest za wcześnie na takie cos
 
Czesc Dziewczyny ja po wizycie moja córcia wazy 129 gram to 15+5 ciazy Łożysko juz poszło w gore ( wcześniej nachodzilo na szyjkę) jednak mam pytanie-szyjka macicy zamknięta dl 4.23 plus Czesc lejkowata wąska dl 1,69 któraś z Was tak ma? Martwię sie a tutaj chyba specjalistki wiec bede wdzięczna za jakies odpowiedzi
Hejka , ja w 22 tyg miałam lejek ale do tego bardzo krótka szyjke i założył mi od razu pessar. Ten lejek mi znikł po tym jak bardzo dużo leżałam i teraz mamy 29tydz i nadal wszystko ładnie. Mi się wydaje że powinnaś dostać luteine bo dzięki niej tam wszystko robi się twarde. Wydaje mi się że do następnego spotkania z ginem naprawdę powinnaś zwolnić tempo i sporo odpoczywać. Ja się doprowadziła do takiego stanu przez myśl że ciaza to nie choroba i pracowałam dzwigalam latalan wszędzie A teraz leżę już 2 miesiące i wstaje tylko do łazienki. Serio dziennie robię może jakieś 15 kroków
 
Hejka , ja w 22 tyg miałam lejek ale do tego bardzo krótka szyjke i założył mi od razu pessar. Ten lejek mi znikł po tym jak bardzo dużo leżałam i teraz mamy 29tydz i nadal wszystko ładnie. Mi się wydaje że powinnaś dostać luteine bo dzięki niej tam wszystko robi się twarde. Wydaje mi się że do następnego spotkania z ginem naprawdę powinnaś zwolnić tempo i sporo odpoczywać. Ja się doprowadziła do takiego stanu przez myśl że ciaza to nie choroba i pracowałam dzwigalam latalan wszędzie A teraz leżę już 2 miesiące i wstaje tylko do łazienki. Serio dziennie robię może jakieś 15 kroków
Biorę lutinus dopochwowo 3 razy dziennie plus duphaston 2 razy dziennie jestem na chorobowym
 
No właśnie też mi to mówił. Najpierw od początku 7miesiąca, potem pod koniec 7miesiaca już mi mówił, że jak na ten tydzień to brzuszka prawie nie ma, a potem przytyłam, bo zajadałam smutki 30kg i myślałam, że jak będę dużo jeść, to córka przybierze na wadze, a tu tylko ja przybrałam i brzuch jak miałam mały tak mały został tylko tłuszczykiem porósł 😳 moja córka po prostu gdzieś się tak głęboko umiejscowiła i takie rzeczy czasami na USG wychodziły, że do domu wracałam jak z obozu koncentracyjnego.
To wszystko może być tylko i wyłącznie stan normalny jak u połowy kobiet. A że trzeba sprawdzić wszystko, to akurat bardzo dobrze. Lekarz do dziecka nie ma dostępu więc trudno jest ocenić stan faktyczny w brzuchu. Wszystko wychodzi po porodzie. 🙂
P
Powiedz mi proszę jaj Ty sobie z tym radzisz , z pierwszym dzieckiem problemy teraz tak samo ! Masz naprawdę taka mocna głowę bo ja już nie daje rady serio. Dopiero teraz się ogarnelam przez 3 godziny tak mną trzaslo dostałam wysokiego cisnienia przez te nerwy, teraz zjazd głowa mało nie pęknie!!!
 
Biorę lutinus dopochwowo 3 razy dziennie plus duphaston 2 razy dziennie jestem na chorobowym
No to super 😊 więc nic innego nie pozostaje jak relax i się nie przejmuj bo szyjke masz super!!!!! Moja w 22 miała poniżej centymetra tu to dopiero byl strach ale wszystko jest dobrze jesli chodzi o szyjke .Teraz mi wyszło że córeczka jest za mała ale to już inna bajka.
 
reklama
Ja mam napisane Czesc lejkowata wąska a Ty co mialas? Lekarz mowil żebym przyszla dopiero za 3 tyg chyba pojde jeszxze gdzies
Na konsultacje
 
Do góry