reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No czekamy na nią... 😐 Przez cholernego wirusa już nie tylko ona mnie nie pamięta ale i ja ją zaczynam powoli zapominać... Zapach, dźwięki... Pamiętam już tylko to cudowne uczucie kiedy jeszcze mogłam jej dotykać.. Nie widzialysmy się 3 tygodnie. Jeszcze ok miesiąc będzie w szpitalu, ale radzi sobie doskonale. Jest bardzo dzielna. Póki co trudno odpowiedzieć czy z nią ok. Okaże się. Ale wyniki ma niezłe, jest silna i dość sprawnie pokonuje szpitalne etapy. Dziś pierwszy raz jadła mleko z butelki, a nie sondą. W domu mamy święto i wielkie szczęście.

Femka zaglądasz? Jak sobie radzicie? Mi raz serce pęka a raz się cieszę, że już bliżej jak dalej.
To trzymam kciuki za was 😊 zdrówka jak najwięcej 🙂 a jak ze sterydami? Miałaś podawane? Ja za tydzień mam mieć i trochę się stresuje
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Sytuacja po założeniu pessar się uspokoiła jeszcze następnego dnia ta wydzielina była lekko różowa teraz już kremowa ale dużo jej, dziś 21 i 1 wizytę mam w poniedziałek mam nadzieję że będzie ok. Nie mam zaleconego leżenia, tylko oszczędny tryb luteina 2x2. Muszę dopytać jak to z tym leżeniem szyjka ma 3,2 ale miękka, trzyma jak na razie. Czy Wam kazali leżeć tak definitywnie, jak pytałam w szpitalu to lekarz mówił że nie ale swojego dopytam. Za 4 tygodnie mam się zgłosić na zastrzyki że sterydem dla małego na rozwój płuc, czy to standardowa procedura?
 
Cześć Dziewczyny
Sytuacja po założeniu pessar się uspokoiła jeszcze następnego dnia ta wydzielina była lekko różowa teraz już kremowa ale dużo jej, dziś 21 i 1 wizytę mam w poniedziałek mam nadzieję że będzie ok. Nie mam zaleconego leżenia, tylko oszczędny tryb luteina 2x2. Muszę dopytać jak to z tym leżeniem szyjka ma 3,2 ale miękka, trzyma jak na razie. Czy Wam kazali leżeć tak definitywnie, jak pytałam w szpitalu to lekarz mówił że nie ale swojego dopytam. Za 4 tygodnie mam się zgłosić na zastrzyki że sterydem dla małego na rozwój płuc, czy to standardowa procedura?
Ta wydzielina to może po luteinie. Ja też tak mam, czasami jest więcej, czasami mniej, ale zawsze coś tam wypłynie. Ja w pierwszej ciazy miałam szew. Mój lekarz nigdy nie kazał mi leżeć, tylko się oszczędzać. W szpitalu mówili to samo. Ja sama postanowiłam, że będę wstawać tylko do wc i coś zjeść. Najlepiej zapytaj swojego gina. Każdy przypadek inny.
 
Cześć Dziewczyny
Sytuacja po założeniu pessar się uspokoiła jeszcze następnego dnia ta wydzielina była lekko różowa teraz już kremowa ale dużo jej, dziś 21 i 1 wizytę mam w poniedziałek mam nadzieję że będzie ok. Nie mam zaleconego leżenia, tylko oszczędny tryb luteina 2x2. Muszę dopytać jak to z tym leżeniem szyjka ma 3,2 ale miękka, trzyma jak na razie. Czy Wam kazali leżeć tak definitywnie, jak pytałam w szpitalu to lekarz mówił że nie ale swojego dopytam. Za 4 tygodnie mam się zgłosić na zastrzyki że sterydem dla małego na rozwój płuc, czy to standardowa procedura?
 
Ja sterydy miałam podane wczoraj i dzIs druga dawka, już jestem w domu, wczoraj założony pessar.. Więc zobaczymy.. Co do zaleceń to też tylko oszczędny tryb życia chociaż moja szyjka ma 1,3.... Ale będę wstawać tylko do WC, pod prysznic, i coś zjeść. Mam przepisana luteinę 2x1 ale Powiedzcie mi używacie tego aplikatora? Nie podrażnię nim wnętrza?
 
Ja sterydy miałam podane wczoraj i dzIs druga dawka, już jestem w domu, wczoraj założony pessar.. Więc zobaczymy.. Co do zaleceń to też tylko oszczędny tryb życia chociaż moja szyjka ma 1,3.... Ale będę wstawać tylko do WC, pod prysznic, i coś zjeść. Mam przepisana luteinę 2x1 ale Powiedzcie mi używacie tego aplikatora? Nie podrażnię nim wnętrza?
W ciąży nie powinno się używać aplikatora, jest napisane w ulotce ;)
 
Ja sterydy miałam podane wczoraj i dzIs druga dawka, już jestem w domu, wczoraj założony pessar.. Więc zobaczymy.. Co do zaleceń to też tylko oszczędny tryb życia chociaż moja szyjka ma 1,3.... Ale będę wstawać tylko do WC, pod prysznic, i coś zjeść. Mam przepisana luteinę 2x1 ale Powiedzcie mi używacie tego aplikatora? Nie podrażnię nim wnętrza?
Ja normalnie palcem aplikuje
 
reklama
Do góry