reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
a ja mam wrazenie jakby wogole nie dzialal... brzuch mi sie stawia tak jak przed braniem lekow. coraz bardziej sie tym denerwuje.
 
No to ładnie...bo na ulotce też mówią o natychmiastowym działaniu. Ja będę od czwartku brała, więc zobaczę sama jak to u mnie będzie.
 
Breta - dzięki, że napisałaś do nas i gratulacje dla Ciebie i córci:-)
Każdy taki głos dodaje nam sił do leżenia i wiary, że uda się wytrwać, bo naprawdę warto!!!
Jeśli chodzi o poród przez cc, to ja panikara już dawno pytałam doktora, czy może krótka szyjka jest wskazaniem do cc. Powiedział, że wręcz przeciwnie, przy krótkiej szyjce wskazany jest poród naturalny, oczywiście jeśli wszystko jest ok.

DZIEWCZYNY - gdzie się podziewacie???
Czemu tu u nas nikt nie pisze, opalacie się wszystkie:-D bo chyba poza o!agulką i little_mi żadna z nas nie urodziła jeszcze!!!

Odezwijcie się koniecznie!!!

O!agulko, little_mi- co u Was i maluszków, jak znajdziecie chwilkę, to napiszcie do nas!!! Pozdrawiamy Was mocno:-)

U mnie niestety krótka szyjka mimo leżenia dalej się skraca i otwiera:sick:
Już tylko 9 mm zostało, dr kazał się szykować w każdej chwili do porodu:szok:
To za wcześnie, ja jeszcze nie chcę:no: jeszcze chociaż 5 tygodni:baffled:
Jeszcze nic nie gotowe, mam tylko torbę do szpitala, ale jeszcze pustą:-D

Pozdrawiam wszystkie mamusie baaardzo serdecznie - odzywajcie się!!!
 
Niusia trzymaj sie dzielnie:tak: a twoja szyjka napewno wytrzyma do upragnionego terminu przez Ciebie.Ja mam wizyte jutro zobaczymy co sie okaze mam nadzieje ze moja szyjka trzyma sioe i to mocno.Cholender najgorszy jest celibat ale daje rade:-D
 
cześć dziewczyny!
mnie nie było bo mi net zabrali, ale myślę że już będzie ok.
Wizytę mam za tydzień. Muszę jeszcze leżeć, choć przyznam szczerze, że jak przekroczyłam 30tc to sobie trochę pofolgowałam :-p i byłam parę razy na zakupach, na grillu ... no i chodzę od 31 tc na szkołę rodzenia - ale nie ćwiczę, ale potem spać nie mogę tak mnie miednica + rwa kulszowa męczy :-(
trzymajcie się ciepło jak fajnie, że już niedługo będzie po wszystkim ;-)
 
Jak obiecałam tak piszę:
dopiero co prawda trzecia dawka pobrana, ale jak narazie to dzisiaj zero skurczy, a normalnie to już byłoby z 10 przynajmniej.Ciekawe jak dalej pójdzie, może to autosugestia??
 
reklama
od paru dni obserwuje swoj brzuch troche uwazniej i stwierdzilam, ze teraz (po tym jak wrocilam do tej wiekszej dawki fenoterolu) nie twardnieje mi dol brzucha, tak jak to sie dzialo wczesniej. jesli juz to stawia mi sie tylko gora albo caly- moze to dzidzius po prostu i niepotrzebnie panikuje.
 
Do góry