reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Przez te ostatnie 3tygodnie to bardzo dużo leżałam, bo zrobiło się rozwarcie na 3cm i szew się zsunął, a chciałam jeszcze trochę wytrwać. Szew ściągnięty 9.04 i już od tego czasu zaczęłam więcej robic, od poniedziałku już robię tyle na ile mam siły, już i w mieszkaniu dużo ogarniam, chodzę do sklepu, ale na razie nic się nie dzieje i czuje się całkiem dobrze. We wtorek byłam na kontrolnym ktg i nie było żadnych skurczy, także czekam :)

Też chcialabym byc już "wolna" :) i troche sie rozruszac :)
 
reklama
Szczerze to teraz jak więcej robię i się ruszam czuje się o wiele lepiej, jak więcej leżałam to ciagle czułam się zmęczona pomimo ze praktycznie nic nie robiłam,l

Tak , to prawda. Tez tak uważam, że to leżenie męczy bardziej niz robienie czekogolwiek. A od tego leżenia czuje jak mi sie w ogóle nic nie.chce kompletnie...
 
Szczerze to teraz jak więcej robię i się ruszam czuje się o wiele lepiej, jak więcej leżałam to ciagle czułam się zmęczona pomimo ze praktycznie nic nie robiłam,l
Też tak mam, dużo leżę, w sumie w większości dnia ale np. Jak mam rano (o ile 12 można nazwać rano :D) wstać, ubrać się to masakra, z tego lenistwa nic się nie chce. Ale zazdroszczę, nie mogę się doczekać kiedy mi stuknie ten 30 tydz.
 
Hej dziewczyny pocieszcie mnie, bo mam załamke. Czy to możliwe żebym w 1 ciazy startowala z szyjka 32 mm A teraz miala szyjke na 14 mm? Bylam dzis u innego gina super fachowiec I powiedział że moja szyjka (nie jestem w ciazy jeszcze) ma 14 mm. To jakim cudem w 1 ciazy gdzoe sie skracala w 22 tc mam wpisane w karte 32 mm??? Jak mi o tym powiedział to mnie zatkało I nie wiedziałam co mam mu powiedzieć I nie zapytałam ale mam wizytę w maju to dopytam. Aczkolwiek jestem przerażona
 
Też tak mam, dużo leżę, w sumie w większości dnia ale np. Jak mam rano (o ile 12 można nazwać rano :D) wstać, ubrać się to masakra, z tego lenistwa nic się nie chce. Ale zazdroszczę, nie mogę się doczekać kiedy mi stuknie ten 30 tydz.

To prawda, wstawanie o 12 czasami nawet jest meczace :p
 
Hej dziewczyny pocieszcie mnie, bo mam załamke. Czy to możliwe żebym w 1 ciazy startowala z szyjka 32 mm A teraz miala szyjke na 14 mm? Bylam dzis u innego gina super fachowiec I powiedział że moja szyjka (nie jestem w ciazy jeszcze) ma 14 mm. To jakim cudem w 1 ciazy gdzoe sie skracala w 22 tc mam wpisane w karte 32 mm??? Jak mi o tym powiedział to mnie zatkało I nie wiedziałam co mam mu powiedzieć I nie zapytałam ale mam wizytę w maju to dopytam. Aczkolwiek jestem przerażona
Ja nie pomogę. Nie wiem jak szyjka działa przed ciąża :p może po zapłodnieniu coś się zmienia? Chyba musisz czekać na wizytę i zapytac.
 
Hej dziewczyny pocieszcie mnie, bo mam załamke. Czy to możliwe żebym w 1 ciazy startowala z szyjka 32 mm A teraz miala szyjke na 14 mm? Bylam dzis u innego gina super fachowiec I powiedział że moja szyjka (nie jestem w ciazy jeszcze) ma 14 mm. To jakim cudem w 1 ciazy gdzoe sie skracala w 22 tc mam wpisane w karte 32 mm??? Jak mi o tym powiedział to mnie zatkało I nie wiedziałam co mam mu powiedzieć I nie zapytałam ale mam wizytę w maju to dopytam. Aczkolwiek jestem przerażona
Szyjka zmienia się razem z cyklem, także możliwe ze teraz ma inna długość czy konsystencje :) w ciazy pewnie się wydłuży
 
reklama
Dziewuszki, wszystkim Wam wesołych świąt. Oczekującym maluchów i świeżo upieczonym mamom - dużo cierpliwości i spokoju.
My z racji prób rozkręcenia laktacji świąt nie mamy, ja w łóżku z małym, działamy, mąż biega, załatwia. Moja mama przychodzi pomagać, prasować. Przez pierwsze problemy i nasze rozdzielenie w pierwszych dwóch dobach mamy okropne problemy z laktacją i czuję, że się załamuję. Mały nie ma najmniejszej ochoty ssać, a u mnie pokarmu jak na lekarstwo, więc siłą rzeczy dostaje MM.
Znacie jakieś przydatne wątki o problemach z laktacją na tym forum albo gdzie indziej?
 
Do góry