reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@BaskaW @olamakota u Was po cesarkach w szpitalach trzeba było mieć ciuszki dla dziecka czy dostawało się szpitalne? Jedni mówią tak, inni inaczej, w końcu nie wiem, ile tych kompletów spakować do torby, a do szpitala nie idzie się dodzwonić.
 
reklama
Dzieki :) coś sobie wybiorę, zapytam też gin co ona poleca.

Ja wręcz jestem przekonana że gdyby nie moje pierwsze poronienie nie było by tego problemu w 2 ciąży, może teraz będzie idealnie, ale szczerze mówiąc bym się jeszcze gorzej stresowala nie mając żadnego zabezpieczenia.
 
Zrobiłam mocz razem z posiewem, niby wynik moczu podstawowy ok, a ten z posiewu jakiś hmm lekko mówiąc niezrozumiały :D
8408BF0F-7B6A-4894-832A-88528A940A1F.jpeg

71A3C09C-E455-4087-ABF5-32FD3FDC1805.jpeg
 
Zrobiłam mocz razem z posiewem, niby wynik moczu podstawowy ok, a ten z posiewu jakiś hmm lekko mówiąc niezrozumiały :D
Zobacz załącznik 949497
Zobacz załącznik 949500
Musisz jeszcze raz zrobić posiew.
Też tak nie raz miałam. Próbka może być zanieczyszczona. Nie martw się.mi raz tak wyszło i drugi posiew był czysty A drugim razem tak wyszło i po kontroli nie był czysty więc to o niczym nie świadczy. Najwidoczniej wyszła im różne mieszanka bakterii i sugeruje źle pobrany materiał.
 
Zrobiłam mocz razem z posiewem, niby wynik moczu podstawowy ok, a ten z posiewu jakiś hmm lekko mówiąc niezrozumiały :D
Zobacz załącznik 949497
Zobacz załącznik 949500
Nie znoszę badań, które wykonuje się kilka dni, ale coś jest z nimi nie tak i trzeba powtarzać :p Albo jak długo nie ma wyniku i wkręcam sobie fajną bakterię, a tam czysto. Teraz miałam posiew w poniedziałek i nadal czekam...
 
Ehh te szyjki :( ja to wiem że u mnie problem był bo miałam lyzeczkowanie, w 23 tyg też mnie czyscili, nie chce nawet myśleć co to będzie teraz jak już dwa razy mi ją naruszyli..

Dziewczyny wiem że już gdzieś pisalyscie o magnezie. Ale ciężko znaleźć. Jaki jest najlepszy?

Ja biorę magne b6 3 x 2 tabletki
 
reklama
@Oczekujaca123 a profilaktycznie moge o coś poprosić gin na ten wynik ?
@olaa90 myślę, że nie . Tzn moja gin by nie dała, nie ma napisane jaka to bakteria więc po co leczyć w ciemno. Póki co możesz pić wodę z cytryna, kiszonki, mi czasem gin zalecal urofuraginum albo urolact do picia. No ale przed jakimkolwiek dodatkowym leczeniem to zrób ten posiew:) I wtedy jak wyjdzie bakteria to bd antybiogram pamiętaj że zawsze może faktycznie próbka była źle pobrana
 
Do góry