reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Już rozumiem czemu takie ważne jest niewstrzymywanie moczu w ciąży. W nocy wstaję co najmniej raz do toalety i musiałam wytrzymać chociaż 4 godziny przed oddaniem próbki do badania. Było ciężko, ale myślę, dam radę. Nagle złapały mnie takie skurcze, inne od tych, które już znam, że byłam przekonana, że to TO... Brr... No to mam nauczkę na przyszłość.
 
reklama
Już rozumiem czemu takie ważne jest niewstrzymywanie moczu w ciąży. W nocy wstaję co najmniej raz do toalety i musiałam wytrzymać chociaż 4 godziny przed oddaniem próbki do badania. Było ciężko, ale myślę, dam radę. Nagle złapały mnie takie skurcze, inne od tych, które już znam, że byłam przekonana, że to TO... Brr... No to mam nauczkę na przyszłość.
Mnie ciągnie jak już muszę iść.
 
Hej dziewczyny. U mnie juz troszke spokojniej, brzuszek wczoraj twardnial bardzo rzadko, bez boli. Dzisiaj mam nadzieje, ze będzie lepiej. Pielęgniarka mówiła ze badania i pewnie wypis do domu. Czy to możliwe, ze to byla jakaś jednorazowa akcja, czy raczej do końca czeka mnie leżenie plackiem? (Choć i to zniose jak będzie trzeba)
 
Hej dziewczyny. U mnie juz troszke spokojniej, brzuszek wczoraj twardnial bardzo rzadko, bez boli. Dzisiaj mam nadzieje, ze będzie lepiej. Pielęgniarka mówiła ze badania i pewnie wypis do domu. Czy to możliwe, ze to byla jakaś jednorazowa akcja, czy raczej do końca czeka mnie leżenie plackiem? (Choć i to zniose jak będzie trzeba)

Może będziesz musiała się oszczędzać ale nie aż taki reżim łóżkowy. Szyjka Ci się nie skróciła ?
 
To było takie silne mrowienie od pępka na sam dół, nie wiem czy tak wyglądają skurcze porodowe, ale wyobrażam sobie, że coś podobnego? Hahah człowiek w całym życiu nie pozna tylu rodzajów bólu, co w ciąży :p
To nie skurcze moim zdaniem, ale fakt każdy najmniejszy ból wpisywałam w google [emoji1787]
 
Mi z
To nie skurcze moim zdaniem, ale fakt każdy najmniejszy ból wpisywałam w google [emoji1787]
Mi znajoma pisała że takie od pępka do spojenia to mogą być porodowe. Ale ja się nie znam :p ja już nie wiem czy mi się jelita skręcają, czy jajnik czy coś innego. Już nic nie wiem i ewentualnie jak mocniej zaboli czy coś tam mnie zaniepokoi to lekarz mi mówił że mam wziąć od razu 3xDupka
 
Mi z

Mi znajoma pisała że takie od pępka do spojenia to mogą być porodowe. Ale ja się nie znam [emoji14] ja już nie wiem czy mi się jelita skręcają, czy jajnik czy coś innego. Już nic nie wiem i ewentualnie jak mocniej zaboli czy coś tam mnie zaniepokoi to lekarz mi mówił że mam wziąć od razu 3xDupka
Ale mrowienie to nie wiem ja takich nie odczuwałam, skurcze porodowe to takie bóle jak na okres które są krótkie i pojawiają się co jakiś czas, ja tak miałam, jeśli coś niepokoi to można zawsze na ip:) a który tc?
 
reklama
Ale mrowienie to nie wiem ja takich nie odczuwałam, skurcze porodowe to takie bóle jak na okres które są krótkie i pojawiają się co jakiś czas, ja tak miałam, jeśli coś niepokoi to można zawsze na ip:) a który tc?
27 tydzień ale mnie tak tylko wczoraj skręciło dwa razy i przestało. Nie powtórzyły się. Ja już zapomniałam co to okres i jak to boli
 
Do góry