reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Może porozmawiaj z nią jeszcze o tym, dlaczego wcześniej twierdziła inaczej ?Dodatkowo leżałaś całą ciążę i pewnie też fizycznie nie jesteś gotowa. Ja mam bardzo podobną sytuację i dostałam skierowanie chociaż też zauważyłam, że lepiej byłoby gdybym się nie upominała. Szpitale szukają oszczędności, taki poród to dużo większy koszt.
2 razy z nią rozmawiałam.Twierdzi,że wszystko jest super przygotowane do porodu ( szyjka całkowicie zgładzona,2 cm rozwarcia).Poszłam do ordynatora on też nie widzi wskazania do cc.Nie wiem co robić.Całą ciąże byłam nastawiona na cc a tu taka przykra niespodzianka.
 
A i w mediach trąbią, że za dużo cc w PL
Taaa raz w wiadomościach mówili że dążą do tego żeby było jak najmniej cc, żeby kobiety próbowały rodzic naturalnie, cc to ostateczność itd itp jak to usłyszałam to myślałam że wejdę w telewizor i udusze.
 
Dziewczyny jak posiew jest czysty, to wymaz z szyjki też by taki był? Czy tam może się coś dziać mimo że w posiewie nic nie wyhodowano?
Bo ciągle się stresuje tymi żółtymi uplawami...
 
Dziewczyny jak posiew jest czysty, to wymaz z szyjki też by taki był? Czy tam może się coś dziać mimo że w posiewie nic nie wyhodowano?
Bo ciągle się stresuje tymi żółtymi uplawami...

Ja na początku ciąży tez miałam żółte upławy, na początkowym etapie to normalne w ciąży :)
 
Dziewczyny jak posiew jest czysty, to wymaz z szyjki też by taki był? Czy tam może się coś dziać mimo że w posiewie nic nie wyhodowano?
Bo ciągle się stresuje tymi żółtymi uplawami...
Dobrze, że jeden posiew masz ok :) A tym upławom towarzyszy świąd, pieczenie? Chociaż i to nie jest reguła, bakteria może sobie żyć bezobjawowo, albo nie masz nic i jest to zwyczajny objaw ciążowy ;)
 
Dobrze, że jeden posiew masz ok :) A tym upławom towarzyszy świąd, pieczenie? Chociaż i to nie jest reguła, bakteria może sobie żyć bezobjawowo, albo nie masz nic i jest to zwyczajny objaw ciążowy ;)
Nie nic mnie nie piecze, nie swędzi. Tym bardziej się boję, bo tak w poprzedniej ciąży w 23 urodziłam z powodu infekcji, której w ogóle nie czułam. Ale śluz jest bezzapachowy. Tyle że żółty, czasami lekki czasami bardzo mocno.
 
reklama
Do góry