reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Martha Wow, to super:) to pochwał się gdzie zamierzasz rodzić? Ale fajnie :)
Mitaginka, no daleko nie mamy, ja jak otworze okno to nawet jestem w stanie śpiewy usłyszeć:)
 
Ostatnia edycja:
Ja na szczescie spiewow nie slysze:)))
jesli wszystko pojdzie dobrze to chcialabym rodzic na Mickiewicza, bo tam pracuje moj gin. Jesli bedzie to przed terminem to chyba od razu przewioza dziecko na parkitke, wiec pasowaloby sie od razu tam kierowac. A jesli byloby to bardzo przed terminem to chcialabym w Bytomiu, tylko czy zdaze dojechac..
A Ty Dzastina lezalas wtedy w czwie z malenstwem?
 
Wiem, tylko bardzo sie boje, bo w tym naszym specjalistycznym szpitalu zle sie dzieje. Mialam przyjemnosc lezec tam i po prostu jakbym nie istniala. Dostalam tylko luteine. Mowie lekarzowi na obchodzie, ze mam bardzo bolesne skurcze, a on kiedy maz do niego poszedl powiedzial, ze przeciez mnie nic nie boli:) parodia.
mam nadzieje, ze na oddziale noworodkow jest lepiej.
 
Martha, ja poprzednią ciążę leżałam i rodziłam na Tysiącleciu.KOSZMAR!!!
Teraz zdecydowałam się na parkitke, bo nie chce żeby moje dziecko było przewożone. Młoda jak sie urodziła ważyła 700 g. i zanim ja przewieźli to już zdążyła się wychłodzić :wściekła/y:
Ale Twoja dzidzia jest już dużo większa, więc nie wiadomo czy w ogóle by ją przewozili.

Co mogę polecić to oddział neonatologiczny na parkitke. Cudowna opieka lekarzy i pielęgniarek i ogromne zaangażowanie.

Też myślałam, że jak coś to pojadę do Bytomia albo Rudy Śląskiej, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie dłużej leżeć z dała od Młodej i męża.

zresztą co tu mówić, to jest Czwa tu nie ma dobrych szpitali, a i o lekarzach na śląsku mówią, że są dobrzy, źli i Ci z Czewy :)
 
I jak się czujecie dziewczynki? :*

Dorex gratulacje!!

Ja jutro mam wizytę. Na razie się nie boję. Jutro zaczynam 32tc więc myślę, że za 2 tygodnie już mnie stres zupełnie opuści. Ten dotyczący szyjki. Bo boję się koszmarnie porodu ale tym Wam już głowy zawracać nie będę.

Co do wydłużenia szyjki.. o ile dla mnie "wydłużenie" do 0,5 cm byłoby możliwe ze względu na błąd pomiaru - w końcu te 0,5 cm to tak niewiele i można się pomylić, to jednak powyżej pół cm to wydaje się być dziwne.. no bo jak może się wydłużyć skoro się skróciła.. to tak jakby odcięty palec miał się wydłużyć :-D choć z drugiej strony chodzenie i nacisk dziecka pewnie powoduje, że szyjka jest tak jakby ściśnięta, a jak się ją odciąży to się powiedzmy prostuje z powrotem. To tylko taka moja teoria, bo innego wytłumaczenia nie znajduję. To trochę jak z włosem. Podczas kręcenia skróci się, a jak lakier przestanie działać, to znów się włosy "wydłużą". W każdym bądź razie to wydłużanie się jest bardzo optymistyczną wersją i życzę każdej z was aby tego doświadczyła :-)

Mam do Was pytanie odnośnie Tardyferonu, bo lekarz kazał brać dwie tabl dziennie, a mnie po nich tak boli brzuch i mam biegunkę, że biorę tylko jedną. Z reguły ma się zaparcia z tego co mi wiadomo. A u mnie biegunka murowana. Do tego chce mi się wymiotować. Nie wiem jak temu zaradzić, a chciałabym choć jedną tabletkę przyjmować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorex gratulacje :-)

Mitaginka na infekcję to większość globulek jest na receptę niestety :-( ale można brać do środka probiotyk gynalgyn lub lactovaginal (ten pierwszy jest lepszy, bo nie wysusza tak bardzo, ale też jest trudniej dostępny) i na zewnątrz clotrimazol maść z tym, że on to podziała tylko na to co wyjdzie ze środka ;-)

Jup ja już trzymam kciuki za twoją jutrzejszą wizytę :-) trochę się martwię o te twoje twardnienia, bo ty jednak jesteś w trójpaku... btw napisz mi proszę co łykasz?

Dziewczyny prawda jest taka, że każda z nas miewa gorsze dni i wtedy musi trochę posmęcić :-(niestety choćbyśmy nie wiem jakie wsparcie miały w domu, nikt nas nie zrozumie tak jak my siebie nawzajem :tak:więc gdzie jak gdzie ale tu najlepiej jest się wyżalić :tak:
 
Do góry