reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To
Ja juz po obchodze. Ponoc mega ciezko bylo zalozyc mi szew bo jakas budowe tam mam dziwna takze 3 lekarzy mi zakladalo [emoji21] ponoc sie udalo. W czwartek mam badanie sprawdzajace czy szew trzyma i jesli tak to ide do domu. Nie ma koniecznosci zebym zostala... eh
Dobrze, ze się udalo założyć. Jak się czujesz?
W domku plackowanko. Najwyżej bedziesz wracac do szpitala w razie niepokoju i dostaniesz taka ksywke jaka mam ja czyli ,bumerang'.
 
reklama
no właśnie ciężko powiedzieć co może to powodować.U jednej dziewczyny może infekcja a u innej lek a jeszcze innej intensywny tryb życia.Mam znajomą co urodziła właśnie piąte dziecko i z szyjką nie miała nigdy problemu.Taka loteria.

Mi tylko gin powiedział że jeśli to się w drugiej, trzeciej ciąży pojawia to na pewno wrodzona jest niewydolność. Ale u mnie to już się nie dowie bo nie planuje drugiej ciąży.
 
Ja juz po obchodze. Ponoc mega ciezko bylo zalozyc mi szew bo jakas budowe tam mam dziwna takze 3 lekarzy mi zakladalo [emoji21] ponoc sie udalo. W czwartek mam badanie sprawdzajace czy szew trzyma i jesli tak to ide do domu. Nie ma koniecznosci zebym zostala... eh


Będzie dobrze. Musi być. Leżing i damy radę.
 
Będzie dobrze. Musi być. Leżing i damy radę.
Srednio mnie to pociesza bo lezing to ja prowadze od poczatlu ciazy a tymbardziek w ostatnim czasie od 3 tyg lezalam... nic nie robilam kompletnie ! A wtedy wlasnie szyjka sie posypala.
Najbardziej sie boje wchodzenia na 3 pietro i schodzenia na kazda wizyte lekarska.... maz bd jutro gadal z profesorem jak on to widzi... czy to na pewno wystarczające w moim przypadku ze szew i do domu..
 
Dziewczyny a Wy macie wrodzona niewydolność po pierwszej ciąży ? Czy myślicie że to może być od np intensywnego trybu życia w ciąży?
U mnie szyjka pękła w czasie pierwszego porodu i dodatkowo doszła infekcja bakteryjna w tej ciąży. Jeśli chodzi o tryb życia to nie oszczędzałam się jakoś szczególnie ale to raczej nie miało aż takiego wpływu na szyjkę.
 
Za mną bezsenna noc. Każde przewracanie na drugi bok to pobudka. Najlepiej mi na plecach ale wtedy zaraz dopadają mnie skurcze. I jeszcze wstawanie do łazienki...
Cały czas się martwię, że za wcześnie mi ten szew chcą ściągać - 36+4, moja lek. nie zgadza się żeby później a ja się nakręcam...
 
reklama
Do góry