reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

ashisohi zadzwon do urzędu zanim pojedziesz i dowiedz sie jak to wyglada. Wydaje mi sie skoro ojciec bez problemu nadaje swoje nazwisko to i matka tez powinna.
Ciesze sie, ze coreczki są silne. Też wczoraj o Was myslalam. Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez operacji i pomalutku dzieci własnym organizmem zwalcza wszystkie ustrojstwa, ktore chca im dokuczyc. Trzymajcie sie dzielnie:-*
Dziękujemy :*
 
reklama
Jak coreczki beda nabieraly sil, beda rosly bedziesz miec radosc z kazdej dobrej wiadomosci to i Tobie serce bedzie roslo i ten czas rozłąki bedzie dla Was lżejszy. Bardzo Wam kibicuję:-*
 
Gabrysia i Ala...pięknie! Wydaje mi się, że gdyby coś złego miało się dziać - np.te wylewy, to już by się działo. U znajomej tak było, że od razu. Na szczęście mimo wylewów maluszek jest w domu i jest w porządku. Dużo sił Kochana :*
 
@ashisohi nazwisko zależy tylko i wyłącznie od Twojej umowy z partnerem, urząd nie ma prawa nadać nazwiska ojca, bo Twoje i jego są równoprawne. Więc z samym urzędem kłopotów nie będzie.
Jak robili im usg i nic nie powiedzieli, to powinno być dobrze, przecież to od razu widać, nie czeka się na wyniki. Dawaj znać, jak sobie radzicie i co z małymi.

@Wiewióreczka87 ja mam dokładnie odwrotnie, na plecach nie mogę leżeć. A od wczoraj, macica cały czas postawiona - taka wypukła kopułka, twarda jak nie wiem co. Ale wiedziałam, że tak będzie, bo 4h byłam na nogach, z czego 2,5h siedziałam w poczekalni do lekarza. Siedzenie masakruje moją macicę.
 
Dziękuję wszystkim za wsparcie :* Właśnie on chce nadać swoje nazwisko a ja tego nie chce, nie jesteśmy razem i teraz nie wiedziałam czy będzie z tym jakiś problem
 
reklama
Do góry