reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Chyba jednak pójdę na tę wizytę, tak będzie najlepiej.
Dobrze, że jesteś już w domu:-) W szpitalu jest opieka non stop, dla naszych przewrażliwionych psychik duży komfort. Ale zawsze w domu najlepiej:-)
 
Dobrze, że nie jest najgorzej, ale niepokój w głowie zasiany. Trzymam kciuki aby było dobrze:-) Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną co też miał problem z szyjka i leżała z tyłkiem podniesionym wyżej, słyszałam od kilku osób, że to jest dobre.
 
Dobrze, że nie jest najgorzej, ale niepokój w głowie zasiany. Trzymam kciuki aby było dobrze:-) Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną co też miał problem z szyjka i leżała z tyłkiem podniesionym wyżej, słyszałam od kilku osób, że to jest dobre.
Kleo u mnie nie ma cienia szansy na lezenie na plecach. Od razu brzuch boli i maly mnie bije
 
reklama
Tak jak dziewczyny mowia do lekarza i to szybko. Zobacz jak bylo u mnie. Mialam caly czas szyjke dluga ale miekka..i ostatnio kulo mnie w pochwie i pare razy zabolal brzuch..poszłam do lekarza bo mnie to martwilo a tam 14 mm szyjki i wewn rozwarcie. A stalo to sie jakos we 2 moze 3 dni bo tyle miala te objawy.
@Zzzzzz ile ma teraz ta Twoja szyjka?? Cos czujesz ze sie z Nia dzieje? Lezysz caly czas?

Ja na infekcje mam brac globulki co 2 dzien. Dzisiaj bylam na glukozie straszne to bylo. Pelno ludzi stracilam prawie 5 godzin. Masakra strasznie sie balam. I do tego dzisiaj 1 noc cala przespalam ale ponogla mi w tym chyba tabletka na uspokojenie. Dodam ze brzuch w dzien super. Mięciutki i bez napinania. I wczoraj dzwonil do mnie lekarz. Kazal zwiekszyc luteine i kupic magne b6 forte.
 
Do góry