reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak cały czas a Ty? Czujesz różnice jak przeszlas na magnezin? Jak często w ciągu dnia stawia Ci się brzuszek? Mi ostatnio nawet 4 razy dziennie :-(
 
reklama
4 razy to nie dużo. Do 10 to niby ok. Mi stawia się częściej. Do tego czasem mnie boli cały czas i jest twardy :-/ ja biorę trzy razy po jednej póki co.
 
Dziewczyny czy macie czasem uczucie kłucia w pochwie? Jakby szpilką... Nie jest to szyjka myślę, bardziej ściana pochwy. Miałam tak około 16-17tc i ostatnio się powtarza...
 
Ja mam czasem klucia ale nie wiem gdzie. Nie odróżniam.
A może jak w pochwie to jakaś infekcja albo podrażnienie po luteinie. Ja zauważyłam że czasem mnie tam po niej piecze, czasem nie, nie wiem od czego to zależy
 
Hej dziewczyny co tu taka cisza? Zameldujcie się :-)

Ewelina koniecznie napisz co u Ciebie, jak się czujecie?

Martha jak samopoczucie?

Widka podejrzewam, że albo w trakcie pobytu albo szewek juz na swoim miejscu.

Mitaginka Ty jesteś sumienną forumowiczką.

Ja zaczynam 23 tc, według Usg 24. Odkad leżę sumiennie twardnienia pod kontrolą, czuje się umiarkowanie ok, brzuch rośnie, rano tak mnie ciągnęło w prawej pachwinie, że nie mogłam się Ruszyć.

Jeszcze 10 tygodni leżenia, Później może trochę się ruszę. Moj łobuz urodzil się w 33 tc z wagą 2540, w szpitalu był 3 tygodnie, ale to ze względu na zapalenie płuc bo dostał infekcji jak mnie dwie doby bez wód trzymali. Tym razem chcę wytrzymać do 36 tc, do terminu cc.
 
Milly, a dokładny termin cc juz znasz?

Też myślałam dzisiaj o dziewczynach. Ewelina nie odzywa się już od kilku dni...
Widka nie napisała nic po wizycie...
Może Twój post je zmotywuje ;-)

Ja zmagam się z katarem, który schodzi mi niżej, czego konsekwencją jest chrypa i kaszel :-/
 
to ja zamelduję że po dzisiejszej wizycie moja szyjka prawie zerowa..... w związku z czym jutro mam zdjęcie szwu.... jeśli przez 3-4 godziny nic się nie wydarzy to wtedy do domu a jak dostanę bóli to chyba rodzimy... (chyba że w szpitalu zdecydują inaczej):tak: trzymajcie kciuki....
 
Mitaginka jak samopoczucie? Wygląda na to że Dziewczyny nas zostawiły ;-).

U mnie bez zmian, leżę, trochę pracuję na laptopie , ale nic mi się nie chce. Już nie mogę się doczekać wizyty. W poniedziałek glukoza, tez mam trochę stresa, mam Nadzieję że Wyjdzie ok.
 
No, zostawiły nas ;-)

U mnie samopoczucie fatalne ale to ze względu na przeziębienie. Myślałam że dam radę bez lekarza ale nie dam i idę dzisiaj. Zatoki zawalone, gardło suche i drapie, kaszel meczy. Jak nie odkaszlnę to mi jak ciężko, jak próbuje to mnie aż więzadła bolą. I tylko się zastanawiam kto mnie tak zaraził, bo ani M.ani
Martynka aż tak chorzy nie byli. Fatalnie...
 
reklama
To zdrowiej Kochana :-) lekarstwa, herbata i dużo snu. Po weekendzie będziesz jak nowa. A w środę pessar więc musisz być na chodzie. Pozdrawiam cieplutko i niech te zarazki szybko Was zostawią. Buziaki
 
Do góry