reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny drugi dzień mam bóle podbrzusza, takie jakby zakwasy, wiecie co to może być za ustrojstwo?
Ja takie bóle jakbym naciagnela miesnie podbrzusza mam od początku ciazy i wystepowaly w każdej mojej ciąży
Nie mam żadnych bakterii w pochwie ani moczu. To takie uczucie jak po intensywnym treningu dołu brzucha
 
reklama
Mnie tez prawie codziennie boli brzuch w pachwinach takie rwanie itp. Teraz jest czas wzrostu duzego dzidzi wszystko sie rozciaga. Ja za to dzisiaj cała noc niespalam..tak sie oram tym 22 tc.
 
31 pazdz? A cio? Zastanawiam sie czy nie pójść do innego lekarza i spr bo to juz 2.5 tyg bez wizyty. Gorsze to ze nusze juz zrobic glukoze i inne badania jak ja wysiedze.
No to faktycznie dlugo te wizyty masz. Jak masz możliwość przełożenia lub zapisania sie do innego wczesniej to czemu nie. Chodzi o kontrolę szyjki
 
Moze wytrzymam do wizyty. Z jednej strony lekarz wie co robi..i byl bardzo zadowolony na ostatniej wizycie. A do niego ciezko sie dostac. Ma duzo pacjentek. Dobrze ze Ci jakies badania zrobili. Niech Cie przebadaja. Mzoe posiew z szyjki niech zrobia. U nas 22+2 tc..
 
Moze wytrzymam do wizyty. Z jednej strony lekarz wie co robi..i byl bardzo zadowolony na ostatniej wizycie. A do niego ciezko sie dostac. Ma duzo pacjentek. Dobrze ze Ci jakies badania zrobili. Niech Cie przebadaja. Mzoe posiew z szyjki niech zrobia. U nas 22+2 tc..
Taak badaja mnie tu to dobrze. Oby przestało boleć i obysmy mogli szybko do domku trafic. To jak @BaskaW zostaje nam jeszcze 81dni lezonka :)
 
reklama
Taak badaja mnie tu to dobrze. Oby przestało boleć i obysmy mogli szybko do domku trafic. To jak @BaskaW zostaje nam jeszcze 81dni lezonka :)
Tak a najbardziej pocieszajace ze na wigilie bede miala 32 tc. Wiec moze juz troche sie poruszam. Usiądę do stolu..to bardzo mnie cieszy i mobilizuje. Chcialabym jak nadluzej wytrzymac by Malemu oszczedzic leżenia w szpitalu.
 
Do góry