reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja miałam guzki dość spore ale to już nie karmiłam nawet. Myślałam juz o najgorszym a tu się okazało ze od depilacji. Dostałam jakieś smarowidlo i przeszło po kilku dniach
 
Witam was dziewczyny. Jestem tu nowa.:)
Jestem w 29 tygodniu ciąży, przez cały ten okres wszystko było w porządku, aż do ostatniej wizyty u ginekologa. Lekarka powiedziała że dzidziuś jest już główką w dół ale jest nisko i nie mogła zważyć maluszka bo też bardzo się wiercił i tańczył:-D. Powiedziała też, że skróciła mi się szyjka ale nie wiem ile. Zapisała mi luteinę 2x100mg. Mam też twardnienia brzucha jak chodzę ale jak usiądę lub leżę to od razu puszczają. Lekarka mówiła żeby więcej odpoczywać, nie przemęczać się i nie dźwigać. Ogólnie się oszczędzać. Powiedzcie mi czy ta luteina wystarczy? Czy może muszę zadzwonić do niej i zapytać czy brać jakiś magnez lub nospę??? Wizytę mam za 9 dni.
Pozdrawiam
 
Witam was dziewczyny. Jestem tu nowa.:)
Jestem w 29 tygodniu ciąży, przez cały ten okres wszystko było w porządku, aż do ostatniej wizyty u ginekologa. Lekarka powiedziała że dzidziuś jest już główką w dół ale jest nisko i nie mogła zważyć maluszka bo też bardzo się wiercił i tańczył:-D. Powiedziała też, że skróciła mi się szyjka ale nie wiem ile. Zapisała mi luteinę 2x100mg. Mam też twardnienia brzucha jak chodzę ale jak usiądę lub leżę to od razu puszczają. Lekarka mówiła żeby więcej odpoczywać, nie przemęczać się i nie dźwigać. Ogólnie się oszczędzać. Powiedzcie mi czy ta luteina wystarczy? Czy może muszę zadzwonić do niej i zapytać czy brać jakiś magnez lub nospę??? Wizytę mam za 9 dni.
Pozdrawiam
 
Witam was dziewczyny. Jestem tu nowa.:)
Jestem w 29 tygodniu ciąży, przez cały ten okres wszystko było w porządku, aż do ostatniej wizyty u ginekologa. Lekarka powiedziała że dzidziuś jest już główką w dół ale jest nisko i nie mogła zważyć maluszka bo też bardzo się wiercił i tańczył:-D. Powiedziała też, że skróciła mi się szyjka ale nie wiem ile. Zapisała mi luteinę 2x100mg. Mam też twardnienia brzucha jak chodzę ale jak usiądę lub leżę to od razu puszczają. Lekarka mówiła żeby więcej odpoczywać, nie przemęczać się i nie dźwigać. Ogólnie się oszczędzać. Powiedzcie mi czy ta luteina wystarczy? Czy może muszę zadzwonić do niej i zapytać czy brać jakiś magnez lub nospę??? Wizytę mam za 9 dni.
Pozdrawiam
Magnez możesz brać suplementacja ci nie zaszkodzi a myślę że nospe doraźnie. Oszczędzaj się tylko wiem o czym mówię bo jak za mało się oszczędzałam to szyjka się dalej skracała. 29 Tc to już ładny tydzień ja borykam się ze skracającą szyjką od 26 Tc. Mam pessar od 30 Tc, obecnie cały czas leżę a teraz 34tc +4
 
Zadzwonie chyba do mojej lekarki i się dopytam.
Oszczędzam się , dużo leżę. Ale czy można siedziec??
O to już niedużo Ci zostało;)

Warto żebyś sama też wiedziała jakiej długości jest szyjka. W razie (czego oczywiście nie życzę) np. wizyty na IP będziesz w stanie porównać czy sytuacja się pogorszyła czy nie. Zawsze dopytuj o to lekarza no chyba ze nie ma usg w gabinecie i bada tylko palpacyjnie.
 
reklama
Joanat
Ma usg w gabinecie, tylko jak powiedziała że się skróciła to jeszcze dokładnie nie wiedziałam co i jak. Na następnej wizycie się dopytam o wszystko, czytam forum i teraz więcej wiem na ten temat dlatego wiem o co zapytac.
 
Do góry