reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

CC czyli cukrzyca ciążowa. U mnie pod postacią nietolerancji glukozy. Urodziłam siłami natury zdrowego 3 kg bobasa 10 dni temu ;)

Uff [emoji6] bo czytając o cukrzycy natknęłam się juz o konieczności cięcia przy cukrzycy ..[emoji4] dzięki! Dzisiaj mam wizytę u ginekologa i teraz oprócz swojej szyjki mam kolejne zmartwienie..
 
reklama
Uff [emoji6] bo czytając o cukrzycy natknęłam się juz o konieczności cięcia przy cukrzycy ..[emoji4] dzięki! Dzisiaj mam wizytę u ginekologa i teraz oprócz swojej szyjki mam kolejne zmartwienie..

Cukrzyca ciążowa nie jest wskazaniem do cesarskiego cięcia. U mnie po 10 h porodu, gdy już był brak postępu lekarze to rozważali, jednak super położne pomogły mi urodzic młodego SN :) w trakcie porodu kilka razy musiałam badać poziom glikemi i zaraz po porodzie dostałam śniadanie żeby podnieść cukier.
 
W
Uff [emoji6] bo czytając o cukrzycy natknęłam się juz o konieczności cięcia przy cukrzycy ..[emoji4] dzięki! Dzisiaj mam wizytę u ginekologa i teraz oprócz swojej szyjki mam kolejne zmartwienie..
WSkazaniem do cięcia jest makrosomia mi lekarka mówiła że waga od 4,5 kg. Lub ułożenie inne niż główkowe.
 
Cukrzyca ciążowa nie jest wskazaniem do cesarskiego cięcia. U mnie po 10 h porodu, gdy już był brak postępu lekarze to rozważali, jednak super położne pomogły mi urodzic młodego SN :) w trakcie porodu kilka razy musiałam badać poziom glikemi i zaraz po porodzie dostałam śniadanie żeby podnieść cukier.
Badałaś cukier aby sprawdzić czy nie masz za niskiego? Diabetolog ci tak poradził?
 
Badałaś cukier aby sprawdzić czy nie masz za niskiego? Diabetolog ci tak poradził?
Od 34 tygodnia ciąży, po 10 tyg diety cukezycowej miałam problem z hipoglikemia, szczególnie w nocy i nad ranem. Ostatecznie musiałam jeść nawet 8 posiłków dziennie :/ Rodziłam synka cała noc, stąd wzmożony monitoring glikemi.
 
U mnie 37+4 ale mi już ciężko. Dobrze, że poprałam i poprasowałam wszystko wcześniej, bo teraz zwyczajnie nie mam na to sił.Szybko się męczę, boli mnie w pachwinach i te ukłucia w pochwie są coraz bardziej dokuczliwe. Nie wspomnę o tym,że Mała też daje mi nieźle popalić, wierci się niesamowicie. No ale jeszcze chwila i będzie po wszystkim. Termin na 25.07, luteine odstawiam od jutra Ciekawa jestem czy zacznie się wcześniej czy jednak dotrwam do terminu.
 
Dziewczyny pomocy. Jestem zrozpaczona wyskakują mi bolące guzki pod pachami. Do wizyty ginekologa jeszcze 1,5 tygodnia. Chyba zbzikuje ze strachu.
 
reklama
Do góry