reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzisiaj mam wizytę o 16.30. Proszę o trzymanie kciuków żeby się nic nie pogorszyło bo ostatnio miewam w ciągu dnia twardnienia brzucha, których wcześniej w ogóle nie mialam. Już się mega stresuje i nie śpię od 4. Maaasakra
Kciuki zaciśnięte !!! Też poproszę ja na 16 ale pewnie wejdę koko 17 albo później zawsze u niego poślizg ;/ a tyłek mi odpadnie od niewygidnych krzesełek
 
reklama
Trzymam kciuki za Was Dziewczyny! I dołączam się do bezsennej nocy:/ mąż o 3:30 wstawal w delegacje...I straszna noc, może 4 h spałam. Też się stresuje wizyta. Mam w środę. Brzuch często twardy i boli okresowo mocno... poza tym przy wkładaniu luteiny było twardo zazwyczaj, a od 3 dni miękko i tabletka nie wchodzi gleboko:(
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki! Mikasa7 u mnie też ostatnio miękko przy aplikacji luteiny, mam nadzieję, że to o niczym złym nie świadczy...:sad:
 
Dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie! Ja rownież dzis w nocy nie spałam.. zaraz wybieram sie na około tydzień do szpitala namagnezowac sie, rozkurczać itd.. [emoji17]
 
Trzymam kciuki za Was Dziewczyny! I dołączam się do bezsennej nocy:/ mąż o 3:30 wstawal w delegacje...I straszna noc, może 4 h spałam. Też się stresuje wizyta. Mam w środę. Brzuch często twardy i boli okresowo mocno... poza tym przy wkładaniu luteiny było twardo zazwyczaj, a od 3 dni miękko i tabletka nie wchodzi gleboko:(

Ojej! Czy to ze tabletka nie wchodzi za głęboko to oznacza ze np sie obniżyło ? Jestem w tym wszystkim jeszcze początkująca [emoji17] wkładając tabletkę powinnam wcale nie czuć pessara tak ?
 
Ojej! Czy to ze tabletka nie wchodzi za głęboko to oznacza ze np sie obniżyło ? Jestem w tym wszystkim jeszcze początkująca [emoji17] wkładając tabletkę powinnam wcale nie czuć pessara tak ?
Oj tego Ci nie powiem, bo nie mam ani pessara ani szwu. Z tego co tu czytalam to niektore dziewczyny czuja pessary przy aplikacji luteiny. A to co ja czuje to część pochwowa, ale nie wiem czy np to co czułam wcześniej twardego przy wkladaniu czy to było szyjka... Trzymam kciuki za pobyt w szpitalu, będzie dobrze!!!
 
Ojej! Czy to ze tabletka nie wchodzi za głęboko to oznacza ze np sie obniżyło ? Jestem w tym wszystkim jeszcze początkująca [emoji17] wkładając tabletkę powinnam wcale nie czuć pessara tak ?
Ja go bardzo czesto czulam ale zawsze co wizyte sie okazuje ze ladnie trzyma a luteina tez wchodzi bardzo plyciutko
 
reklama
Miałam w czwartek, szyjka 2mm krótsza i ma 2.8, za tydzień we wtorek szpital i tam też mają mi szyjke zbadać, daj znać w środę co Ci lekarz powiedział!
 
Do góry