reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To mi twardnieje coraz częściej... chyba będę teraz brać po 2 nospy.
Mi jak twardnial mówiłam to lekarzowi ale jakby nie chcial sluchac..a mi twardnial po kilknascie i wiecej razy dziennie. Nawet sie nie zastanawialam i bralam no spe, co prawda ona tez srednio pomagala ale mimo wszystko. Czasami twardnienia mialam ponad 5 razy na godz. Uwazam ze lepiej i bezpieczniej wziąć. Zwiększyłam tez dawke magnezu.
 
reklama
A czy gdy skracała Wam sie szyjka to czy odczuwałyście to w jakiś sposób ? Jakieś np parcie na pęcherz, czy ruchy dzieciaczka niżej niż zwykle ?
 
A czy gdy skracała Wam sie szyjka to czy odczuwałyście to w jakiś sposób ? Jakieś np parcie na pęcherz, czy ruchy dzieciaczka niżej niż zwykle ?

Ja nie czułam skracania się :) mnie czasem kuje, bardzo często boli gdy staje na jednej nodze itp, jak szlam na wizytę i myślałam ze się skróciła to była bez zmian, jak myślałam ze w sumie nie bolało za bardzo nic a ona lekko skrócona :) nie ma reguły
 
A czy gdy skracała Wam sie szyjka to czy odczuwałyście to w jakiś sposób ? Jakieś np parcie na pęcherz, czy ruchy dzieciaczka niżej niż zwykle ?
ja nigdy nic nie czułam..jak czulam ze mnie pobolewa brzuch i sa skurcze, balam sie ze bedzie zle to na wizycie okazywalo sie ze jest ok i sie wydlużała. Jak nic niw dolegalo to na wizycie zaskoczenie ze sie obniżyła..
 
reklama
Cześć ! Dziękuje za wsparcie. Meliske zacznę pic. Ja po stracie synka nie chciałam kolejnej ciąży, powiem szczerze ze ta jest wpadką ale oczywiście bardzo chcemy z mężem tego Maluszka.. Dzieciaczek jest zdrowy, ja mam wszystkie wyniki badań wzorowe tylko ta szyjka....:(
Czyli jest super i na pewno będzie dobrze zobaczysz tylko się oszczędzaj a będzie dobrze . Ja wierzę że nasi chłopcy z góry teraz nad nami czuwają i już niepozwola nas skrzywdzić [emoji4] główka do góry
 
Do góry