reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mam takie twardnienia do 10 razy dziennie i to podobno normalne
W normalnej ciazy, jesli nie prowadzi to do skracania szyjki to takie twardnienia sa normalne; w mojej ciazy te twardnienia doprowadzaja do skracania i rozwierania szyjki i najgorsze ze ostatnio jest ich zdecydowanie wiecej niz 10:frown:
 
reklama
Twardnieni tez miewam... ostatnio częstsze. Tylko o ile w pierwszej ciąży twardnienie cały brzuch,tak teraz tylko dół brzucha...:/
 
Ja będę robić nawet jak mi lekarz go nie zleci. Ale myślę że to już taki standard żeby je zrobić. Niektóre wady serduszka mogą dopiero teraz wyjść, zastój w nerce czy niewydolność łożyska. Także myślę że warto na nie iść.
Popieram jedno z ważniejszych badań warto się na nie udać [emoji5]
 
Mi tez od wczoraj wrocily skurcze-zwiekszylam ilosc tabletek magnezu, przez caly dzien leze na lewym boku i staram sie jak najmniej ruszac; jest lepiej, ale zastanawiam sie skad nagle te skurcze przyszly, bo ostatnio byl spokoj pod tym wzgledem; myslicie ze to moze byc od globulek dopochwowych z antybiotykiem? Albo po ktg? Albo czysty przypadek, dzidzia rosnie i tyle...
Myślę , że czysty przypadek u mnie też nie ma reguły kiedy się pojawiaja
 
No wiem właśnie, tylko charakterystyczny dyskomfort i parcie na pęcherz tez się przy tym pojawia... i trzyma chwile
Hm to może to przytulanko dzidzi do pecherza? Albo skurcz chociaż zawsze mi się wydawało że jak się stawia to caly brzuch bo wkoncu wtedy cała macica się napina a nie tylko jej część , ale może się mylę niewiem [emoji4]
 
Hm to może to przytulanko dzidzi do pecherza? Albo skurcz chociaż zawsze mi się wydawało że jak się stawia to caly brzuch bo wkoncu wtedy cała macica się napina a nie tylko jej część , ale może się mylę niewiem [emoji4]
To sie często przytula zatem:D doskonale pamiętam to uczucie napinane z I ciąży, ale tak jak piszesz wtedy przeważnie całość twardniala. A teraz tak dziwnie... no nic,szyjkal mierzona w środę, teraz tez juz za niecałe 2 tyg wiec ok. Dziś skończyłam 27 tc:) niedługo level 1 zalicze;)
 
reklama
Do góry