reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kluseczka zobacz moja miękka kiepska szyja ile wytrzymała z pessarem:-D będziesz się czuć bezpieczniej napewno.
 
reklama
180 to chyba niema takiej tragedii chociaż wiem, że to i tak spory wydatek , ale dziewczyny u mnie na grupie płaciły po 400 czy 450 teraz niepamietam ale 400 zł na pewno, pomyśl że jeszcze troszkę no i że będziecie bezpieczniejsi i wszystko wróci do normy [emoji4] [emoji110]

Moja 400 podstawowa badanie plus usg , do 700 gdy np połówkowe bylo...
 
Przykro mi... pamiętaj, że przez ten tydzień szyjka moze się wydłużyć i znowu być twarda. Pocieszenie się faktem,że ja jestem w 27 tygodniu i taka szyjkę mam już od 2 tyg.... i zaczynam mieć wyrzuty,ze tak mało się tym przejmuje i powiesze pranie czy zrobię obiad... wyszłam z założenia, że będzie dobrze i tyle. W środę mam wizytę i jeśli się skróci la szyjka to tez pobieramy posiew i lekarz wspominał o szwie. ...
Musisz być dobrej myśli! !
dzieki, nie wiem szaleje ta szyjka moja, w chyba 22 tyg tez miala 24mm..pozniej jak lezalam to sie wydlużała..teraz dopiero zaczyna sie cos z nia dziać, bo zmienia "konsystencje"..
 
Odważyłam się i byłam dziś na szkole rodzenia... ale wcale nie jestem prawna czy dobrze zrobiłam bo kuje mnie szyjka, boli kość ogonowa, upociłam się na tych zajęciach tak jakby 40 stopni było...w środę wykład 1,5 ma być ale dojazd w ta i spowrotem około 40 minut i nie wiem czy powinnam iść:/ z jednej strony fajnie się dowiedzieć czegoś, z drugiej trochę ryzyko...w sobotę kontrola wiec będę wiedziała czy szyjka ucierpi...
 
180 to chyba niema takiej tragedii chociaż wiem, że to i tak spory wydatek , ale dziewczyny u mnie na grupie płaciły po 400 czy 450 teraz niepamietam ale 400 zł na pewno, pomyśl że jeszcze troszkę no i że będziecie bezpieczniejsi i wszystko wróci do normy [emoji4] [emoji110]
180zl raz na miesiac, lub raz na dwa tyg. to jeszcze..ale dr cos mowil o wizytach co tydzień..+ 300zl za usg w tym tyg..dla mnie to straszne pieniądze..400zl jakbym miala placic..to musiałabym zrezygnować chyba:) masakra..
marze o 36tyg..do tego mam okropną depresje, ostatnio tylko płakałam a wręcz sie zachodziłam..staram sie ale nie daje rady, to ode mnie chyba silniejsze wszystko juz sobie tlumacze a wcale nie jest lepiej..
 
Co mogę przekazać po tych pierwszych zajęciach, dla dziewczyn z szyjkami: jedli ktoś nie ćwiczył mięśni kegla wcześniej to nie jest to już dobry moment aby zaczynać ;) no i mój największy grzech - mycie włosów nad wanną- kategorycznie odpada...
 
180zl raz na miesiac, lub raz na dwa tyg. to jeszcze..ale dr cos mowil o wizytach co tydzień..+ 300zl za usg w tym tyg..dla mnie to straszne pieniądze..400zl jakbym miala placic..to musiałabym zrezygnować chyba:) masakra..
marze o 36tyg..do tego mam okropną depresje, ostatnio tylko płakałam a wręcz sie zachodziłam..staram sie ale nie daje rady, to ode mnie chyba silniejsze wszystko juz sobie tlumacze a wcale nie jest lepiej..

Kochana każda z nas ma lepsze i gorsze dni, ja ostatnie trzy popłakiwałam ni z gruszki ni z pietruszki- mąż tylko lody donosił...ale dziś już jest lepiej, czemu tak było i o co chodziło a któż to wie :) życzę dużo optymizmu i akceptacji tych naszych „faz”
 
Co mogę przekazać po tych pierwszych zajęciach, dla dziewczyn z szyjkami: jedli ktoś nie ćwiczył mięśni kegla wcześniej to nie jest to już dobry moment aby zaczynać ;) no i mój największy grzech - mycie włosów nad wanną- kategorycznie odpada...
no ja tylko tak myje włosy i na pewno tego nie zmienie..a czemu to takie groźne?
 
reklama
Do góry