reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny jak często chodźcie do lekarza? Bo z tego co tu widzę to nam wrażenie że co 2 tygodnie. Ja mam przyjść na kolejną kontrolę dopiero za 3... Przy czym termin wizyty nie wyznaczal lekarz, tylko położna. I teraz się trochę martwię że tak późno ta wizyta

Ja co trzy tygodnie jeszcze ( jestem w 30 tygodniu):) później będzie chyba co dwa :)
 
Dziewczyny jak często chodźcie do lekarza? Bo z tego co tu widzę to nam wrażenie że co 2 tygodnie. Ja mam przyjść na kolejną kontrolę dopiero za 3... Przy czym termin wizyty nie wyznaczal lekarz, tylko położna. I teraz się trochę martwię że tak późno ta wizyta
Ja chodzę, co tydzień... ale wydaje mi się, że za często są te wizyty...
 
no to u Ciebie wyglada na to ze wszystko jest ok i nie ma potrzeby tak częstych wizyt. Szyjka długa i zamknieta, ale pewnie masz odpoczywać i wszystko bedzie git
Mogłaby być dluzsza ale w sumie lekarz powiedzial że krótsza niz 2,5 to powód do zmartwień. I tak, mam jak najwięcej leżeć. Wstaje w zasadzie tylko na siku (mam wrażenie że chodzę co chwilę :crazy: tez tak macie?), zrobić coś do jedzenia i pod prysznic. Lekarz powiedział ze raz dziennie moge iść na krótki spacer ale jakoś się boję...
Ja co trzy tygodnie jeszcze ( jestem w 30 tygodniu):) później będzie chyba co dwa :)
Ja od 15 tc chodze co 2 tyg; na kazdej wizycie mam usg brzucha, szyjki, badanie zwykle szyjki i posiew
Ja chodzę, co tydzień... ale wydaje mi się, że za często są te wizyty...
A jakie macie dziewczyny szyjki?
 
reklama
A jakie macie dziewczyny szyjki?[/QUOTE]

U mnie obecnie 25+2. 9 dni temu szyjka miała 24-25 mm. Nie leżę ciągle, ale staram sie jak najwiecej. Wizyta w środę, jak się skróci to prawdopodobnie szew...od 20tc mam szyjkę 26 mm.
 
Do góry