reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi robili w 27 tygodniu ale dlatego że trafiłam do szpitala o to tak w ramach innych badań. Lekarz powiedział że powtórzymy go jeszcze jakos w 34 tygodniu.
 
reklama
Czy ktoś miał bakterie klebsiella pneumoniae i ją wyleczył? Jak czytam o niej w internecie, to jestem załamana:-( dostałam receptę na globulki dopochwowe wykonywane w aptece ale potrzebne mi słowa otuchy, że ktoś przeszedł skutecznie leczenie; jedyne pocieszenie dla mnie jest takie, że dziś już 30 tydzień i dziecko ma 95% szans
 
Czy ktoś miał bakterie klebsiella pneumoniae i ją wyleczył? Jak czytam o niej w internecie, to jestem załamana:-( dostałam receptę na globulki dopochwowe wykonywane w aptece ale potrzebne mi słowa otuchy, że ktoś przeszedł skutecznie leczenie; jedyne pocieszenie dla mnie jest takie, że dziś już 30 tydzień i dziecko ma 95% szans
Miałam, złapałam leżąc 3 tyg w szpitalu, wyszła w posiewie wykonanym dzień przed porodem. Ilość na jeden plus więc lekarz uznał, że organizm sobie sam poradzi bez kolejnych antybiotyków. I faktycznie tak się stało.
 
Czy ktoś miał bakterie klebsiella pneumoniae i ją wyleczył? Jak czytam o niej w internecie, to jestem załamana:-( dostałam receptę na globulki dopochwowe wykonywane w aptece ale potrzebne mi słowa otuchy, że ktoś przeszedł skutecznie leczenie; jedyne pocieszenie dla mnie jest takie, że dziś już 30 tydzień i dziecko ma 95% szans
A co to takiego ?
To przyczynia się do porodu przedwczesnego ?
 
Miałam, złapałam leżąc 3 tyg w szpitalu, wyszła w posiewie wykonanym dzień przed porodem. Ilość na jeden plus więc lekarz uznał, że organizm sobie sam poradzi bez kolejnych antybiotyków. I faktycznie tak się stało.
Dziękuję!!!! Już mi trochę lżej, bo na realizację recepty i przygotowanie globulek poczekam parę dni, a do tego czasu sporo nerwów...
 
Byłam dziś u mojej ginekolog i szyjka ma jednak 3cm, a na ip powiedzieli, że 3.8, nie wiem skąd taka rozbieżność... Tragedii nie ma, od 3 tyg się nie skraca, ale po wizycie na ip byłam szczęśliwa, że tak się wydłużyła, a to jednak nie jest prawda... Leżę dalej:sad:
 
Czy ktoś miał bakterie klebsiella pneumoniae i ją wyleczył? Jak czytam o niej w internecie, to jestem załamana:-( dostałam receptę na globulki dopochwowe wykonywane w aptece ale potrzebne mi słowa otuchy, że ktoś przeszedł skutecznie leczenie; jedyne pocieszenie dla mnie jest takie, że dziś już 30 tydzień i dziecko ma 95% szans
Miałam ją aż dwa razy, jest to bakteria typowo szpitalna - wyleczyłam ją antybiotykami nie martw sie
 
reklama
Byłam dziś u mojej ginekolog i szyjka ma jednak 3cm, a na ip powiedzieli, że 3.8, nie wiem skąd taka rozbieżność... Tragedii nie ma, od 3 tyg się nie skraca, ale po wizycie na ip byłam szczęśliwa, że tak się wydłużyła, a to jednak nie jest prawda... Leżę dalej:sad:

Pomiary maja prawo się różnić, bo wiele czynników wpływa na ocenę.
U mnie już długości nie podają nawet, tylko czy trzyma i czy nie ma rozwarcia.
 
Do góry