reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak jestem w szpitalu. W zeszłym tyg. zsunął się szew. Z objawów to jedynie kilka razy stwardnial mi brzuch wczoraj bezboleśnie. Dziś dopiero 30+5 :(

Dużo kobitek leży na patologii z powodu wód plodowych, niestety reżim łóżkowy ale czego się nie zrobi dla dzidziulka. On tam sobie już poradzi na tym świecie, ale niech siedzi jak najdluzej.
Mam nadzieję że dotrwam tak daleko, u mnie dopiero 20tc też mam szew
 
Moje pierwsze kroki na jakimkolwiek forum, zobaczymy jak mi pójdzie!?Kobietki poczytałam troszke forum co prawda od wczoraj ale widzę już kropla w kroplę odbicie swoich strachów. A ponieważ w niedawno przeczytanym poradniku -artykule była wzmianka o tym że aktywność i wsparcie na forach jest nieocenione to piszę:)
W skrócie u mnie wygląda to tak że aktualnie jestem w 21 tc i mam założony szew bo w 16 tc zaliczyłam już 1 cm szyjki. Co ważne mam za sobą niestety poronienie w 19 tc stąd wszelkie moje strachy.
 
Moje pierwsze kroki na jakimkolwiek forum, zobaczymy jak mi pójdzie!?Kobietki poczytałam troszke forum co prawda od wczoraj ale widzę już kropla w kroplę odbicie swoich strachów. A ponieważ w niedawno przeczytanym poradniku -artykule była wzmianka o tym że aktywność i wsparcie na forach jest nieocenione to piszę:)
W skrócie u mnie wygląda to tak że aktualnie jestem w 21 tc i mam założony szew bo w 16 tc zaliczyłam już 1 cm szyjki. Co ważne mam za sobą niestety poronienie w 19 tc stąd wszelkie moje strachy.
Hej! Znajdziesz tu dużo zrozumienia z łatwiej jest przetrwać trudny czas. :) Dobrze, że masz szew. Czy dzięki niemu szyjka się trochę wydłużyła? Jakie masz zalecenia/leki?
 
Dziewczyny, a Wy na twardnienie brzucha też bierzecie no-spę max? Ja biorę od ponad tygodnia i boję się o małego... Opinie są róźżne...
 
reklama
Do góry