reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jak br,uszek twardnieje spróbuj poleżeć na lewym boku , ja też biorę magnez 3x1 ,wizytę masz już niedługo ! Mam nadzieję ,że nic złego sie nie dzieje ! To twoja pierwsza ciąża?
Tak, moja pierwsza. Te twardnienia nie są regularne na szczęście, lekarz mówił ostatnio, że powinny zaniepokoić jak będą regularne. Mimo wszystko martwi mnie, że jest ich więcej niz kilka dni temu.
 
Hej ja druga ciąża ,w pierwszej pessar od 19 tyg poród 36
Teraz pessar od 20 tyg narazie e 25+2 także jeszcze długi czas przede mną !!!a ty jak z pierwszą ? Teraz jesteś już w drugiej ?



Hej. Mialam pesar od 23tg w piewszej a urodzilam w 39tyg, ae w tym czasie bylam tez z 5 razy na kroplowce z mg na oddziale. Teraz chcialabym byc xnowu w ciazy ale obawiam sie znowu lezenia itd, a wiadomo ze juz z pierwsxym dzieckiem to malo wykonalne.
 
Adapali możesz mieć a możesz nie mieć to takie 50/50 ja w poprzedniej ciazy miałam sporadyczne (chyba) myślałam że to dzidzia się wypina a w tej ciąży mam od 12 tyg teraz od 7 tyg jestem w szpitalu i faszeruja mnie magnezem albo partesistanem w zależności czy jest lepiej czy gorzej. Moja znajoma w pierwszej ciąży miała skurcze a w drugiej już ich nie miała wogole.
 
Hej. Mialam pesar od 23tg w piewszej a urodzilam w 39tyg, ae w tym czasie bylam tez z 5 razy na kroplowce z mg na oddziale. Teraz chcialabym byc xnowu w ciazy ale obawiam sie znowu lezenia itd, a wiadomo ze juz z pierwsxym dzieckiem to malo wykonalne.
Ile lat ma twoje dziecko ? Mój synek ma 3 latka, ciężko jest ale muszę jakiś dać radę
 
Tak, moja pierwsza. Te twardnienia nie są regularne na szczęście, lekarz mówił ostatnio, że powinny zaniepokoić jak będą regularne. Mimo wszystko martwi mnie, że jest ich więcej niz kilka dni temu.
Daj znać po wizycie co Ci lekarz powie ? Może do tej środy odpocznij poleż
 
Trzymam za Was mocno kciuki, zobaczycie, czas szybko zleci i nie obejrzycie się i będziecie mieć maleństwa obok siebie. Ja mimo że psychicznie byłam wykończona tą ciążą- to teraz miło wspominam ten czas, kiedy mogłam sobie poleżeć i pooglądać serial :p
 
reklama
Do góry