reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oczywiście że trzymamy mocno mocno kciuki !!!
Mam jeszcze pytanie do Was czy jak zaczęło się u Was zle dziać ,że musialyscie trafić do szpitala to miałyście jakieś bóle,skurcze czy inne objawy ,czy na wizycie lekarz stwierdził że trzeba do szpitala a nic Was nie bolało ?
 
Oczywiście że trzymamy mocno mocno kciuki !!!
Mam jeszcze pytanie do Was czy jak zaczęło się u Was zle dziać ,że musialyscie trafić do szpitala to miałyście jakieś bóle,skurcze czy inne objawy ,czy na wizycie lekarz stwierdził że trzeba do szpitala a nic Was nie bolało ?
Ja miałam od tygodnia skurcze i kłucie w kroczu jakby szyjka atakowana iglami. Poza tym żadnych innych objawów. Okazało się też że wyniki krwi od miesiąca są zle A lekarz mój prowadzący2dopiero teraz to zauważył.
Co chwila coś badają,. Dostałam zastrzyk sterydy,ktg wykazało lekkie skurcze. Czekam.. Mam nadzieję że mnie wypuszcza przed porodem.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 
Oczywiście że trzymamy mocno mocno kciuki !!!
Mam jeszcze pytanie do Was czy jak zaczęło się u Was zle dziać ,że musialyscie trafić do szpitala to miałyście jakieś bóle,skurcze czy inne objawy ,czy na wizycie lekarz stwierdził że trzeba do szpitala a nic Was nie bolało ?
W pierwszej ciąży poszlam na kontrole i okazalo sie ze szyjka krótka, miekka i rozwarta. Żadnych szczególnych objawów, pozniej byly juz bóle, skurcze ale caly czas wyciszali je w szpitalu lekami. Urodzilam w 41tyg i to po wywoływaniu..
 
Czyli różnie to bywa i nawet bezobjawowo , u mnie też jak szyjka się zaczęła skracać zero objawów,nieraz mnie kłuje w pochwie mówiłam o tym lekarzowi to stwierdził że normalne , nieraz te jego odpowiedzi że to normalne mnie i tak niepokoją ale nie ma co się nakrecac bo jeszcze gorzej ,może chce mnie uspokajac
 
W pierwszej ciąży poszlam na kontrole i okazalo sie ze szyjka krótka, miekka i rozwarta. Żadnych szczególnych objawów, pozniej byly juz bóle, skurcze ale caly czas wyciszali je w szpitalu lekami. Urodzilam w 41tyg i to po wywoływaniu..
A w pierwszej ciąży w którym tyg zaczęła Ci się szyjka skracać?
 
Czyli różnie to bywa i nawet bezobjawowo , u mnie też jak szyjka się zaczęła skracać zero objawów,nieraz mnie kłuje w pochwie mówiłam o tym lekarzowi to stwierdził że normalne , nieraz te jego odpowiedzi że to normalne mnie i tak niepokoją ale nie ma co się nakrecac bo jeszcze gorzej ,może chce mnie uspokajac
często nie daje na tyle specyficznych objawów żeby zwrócić na to uwage..lekarze na bóle brzucha i klucie zawsze mówią, ze to przez rosnącą macice i maja racje bo w większości przypadków tak jest, ale czasami zwiastuje co innego..
 
reklama
Do góry