reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jouliettka
Ty tez już jesteś całkiem daleko w tej ciazy. Wiem, ze to się dłuży ale mimo wszystko jakos ten czas leci i nagle się okazuje, ze już prawie koniec ciazy.
Ja tez jestem panikara i wszystko mnie stresuje, a najbardziej skurcze i różne bóle w okolicy blizny. Staram się nie popadać w paranoje ale czasem popadam;)
Teraz dla odmiany przeraża mnie coraz bliższa cesarka...i tak zle i tak niedobrze ;)
 
reklama
Część dziewczyny:) czy, któraś z was ma założony pesser? Ja mam od od 2 tygodni dodatkowo mam grzybice i od czwartku aplikuje sobie globulki... dziś zauważyłam, że pesser jest niżej niż był, czy to normalne. Boję się , ze się zsunał.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Pessar sie rusza. Czasem mialam go tak nisko ze ledwo palec wsadzilam i go czułam . Za pare dni był wyrzej i tak w kołko. Pessar tak łatwo sie nie zsuwa . Niestety takie wrażenie jest. Jakby sie zsunal to bys na pewno wiedziała. [emoji4]
 
Madzien wczorajsza gimnastyka nic nie dala, chorobcia [emoji12]..... Trzeb troche przymusic malucha... Albo nawachaj się pieprzu by zacząć kichac, może pęcherz Ci peknie i wody pójdą [emoji12].
Wczoraj rodzice byli i jak kichnęłam to mama sie śmiała bym uważala bo wody odejda jak ptmrzy synu [emoji23][emoji23][emoji23]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Nic nie dała. Tance z synkiem tez nic nie daja. Sprzatanie [emoji23] nawet herbatka z lisci malin . Mały chyba sam musi sie zdecydowac. Zaczynam to olewac. Zacznie sie kiedy bedzie miało daje sobie na luz bo tylko sie denerwuje i to tez moze mnie jakos blokuje [emoji41]
Jednego jestem pewna. Na dwojce dzieci koncze swoj okres rozrodczy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jouliettka glowa do góry. Zleci nim się obejrzysz. Wierz mi.....
Madzien ja zawsze mówiłam dwoje to optimum-jedno jest samotne a troje to za dużo..... [emoji6].... A co do porodu To jest chyba tak samo jak z zajściem w ciążę, że im bardziej się chce to gorzej-są jakieś blokady fizyczne. Tu może też jest podobnie.


f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Jouliettka glowa do góry. Zleci nim się obejrzysz. Wierz mi.....
Madzien ja zawsze mówiłam dwoje to optimum-jedno jest samotne a troje to za dużo..... [emoji6].... A co do porodu To jest chyba tak samo jak z zajściem w ciążę, że im bardziej się chce to gorzej-są jakieś blokady fizyczne. Tu może też jest podobnie.


f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Ciekawe jak ty jutro po zdjeciu pessara. Daj znac jak tam sytuacja na dole [emoji23] tylko wez no czekaj na mnie . Jeszcze ty mi sie wypakujesz pierwsza i juz serio zwatpie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Ja syna rzeczy prałam w płynie jelp i chyba do płukania tez Jelp. Teraz nie było akurat jelpa wiec mamy lovelle i do płukania i do prania. Ja proszkow nie lubie bo nie zawsze się wypłukują, płynów używam. Płukałam zawsze raz i było ok.
 
Moja mała jest alergiczką i stosuje bobini bo to jej akurat spasowalo ( płyn do prania i płyn do płukania tkanin ale ten drugi w minimalnych ilościach ) i pranie zawsze załączam na podwojne płukanie.
 
reklama
Ja już poruszałam ten temat. My jestesmy alergikami. Ja jestem uczulona na takie konserwanty jak methylizothiasolinon. I niestety lovela te izotiasoliny ma, mimo że jest płynem hipoalergicznym... ajest to jeden z popularniejszych alergenów w płynach do płykania. Juz się przyzwyczaiłam, że spotykam go w płynach w super marketach z napisem "dla skóry wrażliwej", ale coś z przeznaczeniem dla nowowrodków i niemowląt było dla mnie zaskoczeniem.
My mamy tez zapas Jelpa. Tam jest inny środek konserwujący. Oprócz proszków i płynów jest też w ofercie odplamiacz. Uzywałam już przy dwójce dzieci i byłam zadowolona. I przeważnie tez płuczę podwójnie.
 
Do góry