reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak wgl kochane to powiem wam ze juz sił nie mam.
Wczoraj mialam znowu skurcze mega regularne i umeczylam sie . W nocy przeszly . Teraz znowu sie zaczynaja. Ja juz nie mam sił a nic sie nie rozkreca. Juz siadam fizycznie i psychicznie. Nie sadzilam ze cos takiego wgl moze sie dziac. Ja rozumiem ze przepowiadajace. Ale miec serie po pare h i spokoj . Juz probowalam sprzatac. Masaz sutków . To nasilaja sie ale do pewnego momentu i lipa. Dzis 39.0 tydz, normalnie ja chyba nigdy nie urodze [emoji23] wkurze sie i jak znowu tyle bd miec skurcze jade na ip powiem ze ruchow nie czuje i boli moze bd moj lekarz to mi pomoże. Chcialam bez oxy ale juz mam to w dupie za przeproszeniem . Jeszcze pare dni a ja nie urodze z braku sił.
Z usg termin mialam na 9. Z om na 18 . Lozysko stare, wod malo ja sie powoli boje zeby np zielonymi wodami potem sie nie skonczylo. Ta ciaza mnie tyle stresu kosztowala ze bede sie stresowac i schizowac do ostatniej minuty.

Dobra po narzekałam . [emoji23][emoji23] juz mi lepiej [emoji41]
 
Jouliettka u nas to samo mówią- ze mną siedziała Pani która mieszkała na przeciwko przychodni i tez jej nie pozwoliły iść do domu. A ja polecam wycisnąć sok z jednej cytryny do wody z glukozą, nie zmienia to właściwości płynu a dzięki temu ominęły mnie mdłości przy teście w tej ciąży :)
 
Najwyżej wyjdę po prostu przed przechodnie i będę siedziała na ławce. W 12 tygodniu pił właśnie z cytryną. U mnie problem polega na tym, że nadal rano szczególnie gdy jestem głodna mam mdłości i tu nie chodzi o sam fakt wypicia glukozy

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzic nie można, a i cytryna u niektorych bardziej wrażliwy tez ma wplyw na wynik krzywej. Madzien dawaj skoki podskoki pilki gorace kapiele rower biegi- wszystko co sie da w miarę Twojej kondycji. Moze sie ruszy. Wspolczuje tych przepowiadaczy ale niestety nic sie nie poradzi

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Chodzic nie można, a i cytryna u niektorych bardziej wrażliwy tez ma wplyw na wynik krzywej. Madzien dawaj skoki podskoki pilki gorace kapiele rower biegi- wszystko co sie da w miarę Twojej kondycji. Moze sie ruszy. Wspolczuje tych przepowiadaczy ale niestety nic sie nie poradzi

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Dzisiaj o 13 jade do mamy . To jak sie ogarne to wejde na sama gore swojego bloku 8 pieter jest chyba. Wejde i zejde i zobacze co tam sie zadzieje. Najwyzej jak wroce to jeszcze raz sprobuje. [emoji23][emoji23]
 
Hejka. Aga chyba jedynie odpoczynek, leżenie by kręgosłup odpoczął- leżysz większość czasu i mięśnie inaczej pracują. Jedynie co mi przychodzi do głowy to masaż (na rozluźnienie miesni) jesli odwiedzi Cie mąż czy mama....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png

Z tym masażem w dolnych partiach trzeba uważać by porodu nie wywołać - moja masażystka omijała dół plecow gdyż łatwo pobudzić skurcze i poród może tylko delikatne mizianie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzien, ja miałam tak samo w drugiej ciąży. Te serie skurczy były dobijające... z OM miałam termin na 10.05, a z usg wychodziło, że dziecko mniejsze o ok.2 tygodnie. Poród miałam 23.05 i cora niecałe 3,5kg.
Ja dziś czuje się okropnie. Mdli mnie. Mały się jakoś mniej rusza, teraz dziwnie podskakiwal. Trochę się martwię.
Boli mnie krzyż i kość ogonowa czy coś. Czuję się jakby mnie miało rozerwać tam w środku na dole. Tro he jak przy rodzeniu glowki. Ból jest taki że płacze. Zdretwiala mi całą lewą nogą. Wzięłam ciepłą kąpiel, to pomogło tylko w czasie jak byłam w wannie. Próbuje chodzić to mi chrupie :-(
 
reklama
Do góry